Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53132 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: wait, 2 nap után a 4. küldiknél vagy? What?! :huh: :ohmy: :woohoo:


Olyan küldiket választok ahol valami kitüntetés/ top 3 xp+kill kell és meglövöm minden meccsen szinte montival. + az elején a kredit gyűjtés is gyorsan ment missourival.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53139 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Alig vagy kocka. Ennyi meccset lejátszani egymás után. Ez kb. 6 órát vesz igénybe, ami a képen látszik. Igen Monti -val meglövöd az csak egy dolog, azon kívül azért kell még teljesíteni hogy egy missiont ugrani tudj. !. nél tart úristen azóta meg már lehet ki is maxolta. Mindig megdöbbentettek a fanatikus embrek :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53140 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Alig vagy kocka. Ennyi meccset lejátszani egymás után. Ez kb. 6 órát vesz igénybe, ami a képen látszik. Igen Monti -val meglövöd az csak egy dolog, azon kívül azért kell még teljesíteni hogy egy missiont ugrani tudj. !. nél tart úristen azóta meg már lehet ki is maxolta. Mindig megdöbbentettek a fanatikus embrek :ohmy:


Ezeket csináltam meg többször.


A végső küldik xp gyűjtősek. 20-30k xp meg 2-3 meccs ha felszereled a hajót. Még nem maxoltam ki az utolsóból még hiányzik 1 kicsi. :P
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53141 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Alig vagy kocka. Ennyi meccset lejátszani egymás után. Ez kb. 6 órát vesz igénybe, ami a képen látszik. Igen Monti -val meglövöd az csak egy dolog, azon kívül azért kell még teljesíteni hogy egy missiont ugrani tudj. !. nél tart úristen azóta meg már lehet ki is maxolta. Mindig megdöbbentettek a fanatikus embrek :ohmy:


Ledgeri a múltkor betegebb mennyiséget tolt. :lol:
Nyílván ez (is) kell, hogy eredményes legyél, ne csak Átlagos István. :)
Érdekes az is, hogy amúgy a fanatikusok/eredményesek ritkábban írnak a dühöngőbe. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53142 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Cseppet sem irigylem őket az "eredményeikért". Én nem fogok egy egész napot végig játszani ezzel a szarral csak hogy minél hamarabb megszerezzek akármit is. Van életem ezen kívül. Eddig egy csillagot szereztem, mivel egy nap leszorzózok pár hajót és annyi. Nem köt le, főleg az unfair jatékmenet meg a csaló szarházi emberek miatti idegeskedés meg nem ér annyit. Get a life. B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53144 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Cseppet sem irigylem őket az "eredményeikért". Én nem fogok egy egész napot végig játszani ezzel a szarral csak hogy minél hamarabb megszerezzek akármit is. Van életem ezen kívül. Eddig egy csillagot szereztem, mivel egy nap leszorzózok pár hajót és annyi. Nem köt le, főleg az unfair jatékmenet meg a csaló szarházi emberek miatti idegeskedés meg nem ér annyit. Get a life. B)



Az biztos hogy sok a csaló, nem is vita tárgya, Az ilyen ........ levágnám a két karját. csaljanak utána, a tank is tele van velük, itt még nincsenek is olyan sokan

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.