Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53145 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Cseppet sem irigylem őket az "eredményeikért". Én nem fogok egy egész napot végig játszani ezzel a szarral csak hogy minél hamarabb megszerezzek akármit is. Van életem ezen kívül. Eddig egy csillagot szereztem, mivel egy nap leszorzózok pár hajót és annyi. Nem köt le, főleg az unfair jatékmenet meg a csaló szarházi emberek miatti idegeskedés meg nem ér annyit. Get a life. B)


Szerintem mert van olyan ember aki ráér alkalmanként többet játszani még lehet élete :) Persze lehet tévedek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53149 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

Tomc írta: Cseppet sem irigylem őket az "eredményeikért". Én nem fogok egy egész napot végig játszani ezzel a szarral csak hogy minél hamarabb megszerezzek akármit is. Van életem ezen kívül. Eddig egy csillagot szereztem, mivel egy nap leszorzózok pár hajót és annyi. Nem köt le, főleg az unfair jatékmenet meg a csaló szarházi emberek miatti idegeskedés meg nem ér annyit. Get a life. B)


Szerintem mert van olyan ember aki ráér alkalmanként többet játszani még lehet élete :) Persze lehet tévedek.


Meg jó , amikor az "életeseknek" az élet nélküliek adnak általában hasznos tanácsot. :whistle: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53150 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Áh, hogy többször egyet :D Én az elsőből megcsináltam 3db 1 csillagost, aztán amíg volt prém nap addig felvettem még 3 küldit, a 18x légy top3-ban, a 150k sebzés CA-val, meg a dd kill + túlélést. Mondanom se kell ,hogy csak a top3 ment eddig :silly: (egyik CA meccsen volt 141k sebzésem, örültem neki, emrt tudtam ,hogy 150k kellett volna...)

Engemet csak a szuperkonténerek érdekelnek majd innen, a kapitány... hát, Yamamotot se használom, akkor az újat minek? :D (igen, látom a speckó skilljeit, de akkor se kell)


Topic cím on:
Áh... ez a stock liontól nem vagyok elájulva, legalábbis csapat is kéne néha








Lehet ágyút cserélek rajta előbb, vagy hajótestet, lőtáv nem élvez most prioritást az álca miatt...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53151 Írta: szines5
szines5 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Helló!

Teljesen igazad van,már nem sok élményt nyújt rengeteg a csaló. Rombolóval 129 találattal 1 hajót sem tudtam elsüllyeszteni,mivel van aki kivárja amíg szét lövöm és egy lövéssel elviszi. Neki van 7 hajó neked egy se. ha meg elküldöd a francba még megvan sértődve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53152 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem értem, én lassan a 3000 csatám alatt egy csalót se láttam. :dry: Mondjuk attól függ ki mit nevez csalásnak. Ha rombolóval lesebzel egy hajót és ellopják előled a killt, akkor az miért lenne csalás? Vagy ha 6 hajóval több van náluk, mert a csapatodból mindenki halott, akkor az is miért lenne csalás? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53153 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hétvége... új ág... stb... rendben... de hogy ezért a körért -4 karma pont volt a jutalmam, az már nekem is sok(k)... tettem a dolgom... levadásztam egy rombit, spottoltam, füstöt adtam két crusernek... egy betűt nem írtam be a chat-be... és nem foglalós pálya volt... mégis miért nyomnak rám 4db mínuszt?


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.466 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.