Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53363 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta: bontottcsirke:Az az összehasonlítás a végén nagyon kemény. Azért jó látni hogy EGYES embereket nem fenyeget a sunyiság. Elnézést ha ezzel bárkit megbántok.

Azt az egész fórum tudja hogy te vagy a világ legjobb játékosa,"" másolod is ennek ékes bizonyítékait""", de én pici földi halandó nem tudok olyan klasszist nyújtani mint te.Szóval engedd meg nagylelkűen hogy a sok DD zavarjon engem.Tudom hogy téged 10 se zavarna-- mind kiszednéd seperc alatt :)


1. köszönöm hogy a legjobb játékosnak tartasz. Szerintem nincs így+ soha nem is állítottam. :)
2. Nem én teszem magam nevetségessé hanem te ezekkel a kommentekkel. 1-2 naponta felhúzod magad valamin beírsz a fórumra utána meg csak elnézést kéregetsz....
3. Múltkor a csalózás most a "jó dd játékosok az életben is sunyik". Van így értelme ezzel játszanod? Okoz neked ez a játék örömöt vagy csak mérgelődni jársz vissza?
4.LEHET jobb lenne ezt itt abbahagyni mielőtt nagyon átcsap a dolog személyeskedésbe. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53364 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő

Acetil_coenzim_A írta: A játék szépségei! Gondolkozz úgy, mint Mithrawnouodou parancsnok! :)



Hát, szerintem könnyebb kék bőrt és vörös szemet elérni, mint azt a chiss gondolkodást :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53365 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amúgy nagyon jól és logikusan csinálja, csak a könyvekből sok információ a végén derül ki, mikor elmagyarázza. Amúgy, mintha A háború művészete c. könyv köszönne vissza Timothy Zhan regényeiből. Itt is ez kéne.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53369 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Őszinte leszek,én se vagyok elragadtatva egy 5 rombolós leosztásnál :whistle: De,minden tiszteletem annak aki jól tud játszani velük,relatíve alacsony HP,gyenge páncélzat.A sunnyogás az egyetlen olyan előnye amit kitudd használni,de ha felszpotolják bizony hamar vége lehet számára a játéknak.Tanácsnak én is azt kaptam ne menjek BB-vel egyedül előre,és lehetőleg legyen előttem egy DD,mert így lesz spotom és nem tudd meglepni ez enemy rombolója,és persze figyelni kell a térképet is hogy merre mozognak,helyezkednek.Ha oda figyel az ember akkor előbb süllyedsz égetés vagy egy jól irányzott BB salvo miatt mint torpedó találatól egy DD-től ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53374 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
befejztem, robbantott tyúk a király elismerem
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53376 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta: befejztem, robbantott tyúk a király elismerem


:dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.