Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53355 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy kicsit előre kell gondolkodni és ki lehet őket játszani. Úgy mint minden mást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53356 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta: Őszintén szólva sunyi kis rohadékoknak tartom őket, elbújdosnak, ködbe bújnak, kiszaladnak a világbol ha gáz van, röviden ennyi. Én is kezdek játszani velük, szinte minden partiban szedek ki 1-2-őt,de nem az én világom, Aki kimagaslóan jó a DDkel az az életben is ilyen sunyi, és elnézést ha ezzel bárkit megbántok


:lol: :lol: Az az összehasonlítás a végén nagyon kemény. Azért jó látni hogy EGYES embereket nem fenyeget a sunyiság. Elnézést ha ezzel bárkit megbántok. :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53357 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
A játék szépségei! Gondolkozz úgy, mint Mithrawnouodou parancsnok! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53358 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta: Elnézést szeretnék kérni a tegnap reggeli kirohanásom miatt...


Szultáni hatalmunknál s kegyelmünknél fogva természetesen megbocsátunk Önnek, kedves Nicolaus Zirini!

Szulejmán
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53359 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
bontottcsirke:Az az összehasonlítás a végén nagyon kemény. Azért jó látni hogy EGYES embereket nem fenyeget a sunyiság. Elnézést ha ezzel bárkit megbántok.

Azt az egész fórum tudja hogy te vagy a világ legjobb játékosa,"" másolod is ennek ékes bizonyítékait""", de én pici földi halandó nem tudok olyan klasszist nyújtani mint te.Szóval engedd meg nagylelkűen hogy a sok DD zavarjon engem.Tudom hogy téged 10 se zavarna-- mind kiszednéd seperc alatt :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53361 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta: Őszintén szólva sunyi kis rohadékoknak tartom őket, elbújdosnak, ködbe bújnak, kiszaladnak a világbol ha gáz van, röviden ennyi. Én is kezdek játszani velük, szinte minden partiban szedek ki 1-2-őt,de nem az én világom, Aki kimagaslóan jó a DDkel az az életben is ilyen sunyi, és elnézést ha ezzel bárkit megbántok


szerintem teljesen rosszul szemléled és állsz a dologhoz. azt meg kijelenteni hogy a rombisok az életben is sunyik lennének szerintem abszurd.nagyon sokan vannak játékosok akik az aktívabb játékot szeretik és ezért játszanak DD-vel meg Cruiser-el. és vannak a BB-sek akik nagy HP nagy lőtáv nagy páncél és fél percenként lőnek /kivel mennyire van az RNG/ nagyokat. és pont ellenük és miattuk kellenek a rombolók. én magam is ritkán játszok rombolóval mert nem áll kézre nekem ez a hajó osztály de a másik 2-őt aktívan használom. valszeg kicsit többet kéne fejlődni játék intelligenciában és nem szop....ak szét a rombik és kergetnének bele ilyen kijelentésekbe.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon, SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.423 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.