Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49760 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Scharnhorst AP-je azt hiszem amúgy is csak 7000 körül van, szóval a 30K egy lövésre nehezen jönne össze, bár persze nem lehetetlen :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49761 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Scharn előtte lőtte el magát, mikor néztem hogy a hp-m nagyja eltűnt akkor csináltam a képet, majd megnéztem mi a jó isten van előttem, és Colorado volt,minimap szerint Gnei is ott volt kb, de ő asszem a sziget mögött volt éppen.

csodás, megint vacakol a ház áramellátása (elvileg a panellakásban az egyik tulaj az alumínium és réz vezetékeket össze vissza rakta, csak ez elvileg meg lett oldva még tavaly 16k-ért....).
Este akartam még szerkeszteni a kommentet, csak áram, ergo net híján (routerről jön a net) nem tudtam odaírni, hogy colorado volt előttem

Amúgy meg: 3 ikonom volt csak a haifuri gyűjteményben, vajon mi volt a 4. ikonom? -.-"
áh, hogy azt a képet töröltem... (a 3. ikont megkaptam dupeba, ok, 3/35-nél egy dupe, orfc...)
legalább utána meglett a testvérpár hiányzó tagja is :3



Meg valaki tanítsa már meg a japánokat arra, hogy európaiaknak, főleg németeknek tudtommal nem ilyen marhahosszú nevük van :P


ilt waifu material 10/10 :blush:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49764 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
De milyen távol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49765 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
kb 8km, scharnál picit volt messzebb talán
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49790 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csodás, NO-val kidobott, 3x nyomtam meg azt a nyomorult login gombot, és csak a hang jelezte hogy akar is tenni valamit... -1 csata, miután mentem vele egy 100k-s bukó kört t10-ben.
Yamatoval 2 röhej meccs... 1. kör 62k sebzés csak ,mert egy gearing miatt nem tudtam sokat sebezni, a végén majdnem ki is szedett, dreadnaught medált kaptam, utána meg 0 supportttal (jó, volt 2 dd meg egy NC, akit talán supportnak tudok nevezni) 75k sebzéssel haltam, csöppet sok a hindenburg, Izumo, Iowa kombó.... ofc, mindkettőt nyertük. Iowa oldalába meg lőttem valami 12k-t csak, citadella? Minek az, végül is.
Chapayevvel próbáltam tenni valamit, csak mikor hamar elmegy a hp-m, sokra nem megyek, aztán 2. kör, t6-8 (előtte t8-10), a csapat nagyja Hot Spot 2 bázis miatt elmegy az ellen bázisához, saját bázis védelemre van egy Roma, Alabama+Tirpitz (ők csöppet messzebb voltak) én és egy lengyel dd aki elsőnek hallt meg, ellenttől meg jött egy fiji, hipper (akinek AP-val 5km-ről nem ütök citadellát?), lenningrád, farragut, bismarck, nürnberg. Aztán befoglaltunk...



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49797 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Innen képes a Rome ennyiről kilőni? :blink:
(56k hp, lemaradt a képről)



HOGYNE HOGY BUKÓ -.-"



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.505 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.