Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49593 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyen leosztásban se volt még részem :blink: Gondoltam itt nem terem nekem alma a fán :sick: De az hogy BB-vel foglalok majd amikor meglett a cap mindenki megindult utánam ott hagyva a többi cap foglalást hát az...... :angry: A rombolóink valahol elvéreztek szerencsétlenek mert támogatás nélkül maradtak :pinch:
Az ellen CV-je meg csak megszórta az egy helyen tolongó hajókat :sick: (bár érdekes hogy rám egy gépet nem küldött)





Azért Xtier hajóktól többet vártam :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49605 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hihetetlen ilyeneket bukok....7vége ...noobok


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49607 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na az imént lett másodszor olyanom, hogy csatahajóval felrobbantam!!!
A Queen Elizabeth csatahajómmal küzdöttem elég közelről egy Yorck cirkálóval, kiszedtem, de tudtam, hogy mindjárt érkeznek a torpedói, így gyors hátra arc, érkeztek is, de nem tudtam már elkerülni és pontosan hátulról érkezve seggbe talált egy torpedója, na ekkor pislogtam mert a több mint 33 ezer HP-s csatahajóm felrobbant!!!
A tetű rágja meg a nyakát az ötletgazdának és a megvalósítójának akik összehozták ezt a lehetőséget a játékban, nehogy már még a BB-k re is antidetonációs zászlót keljen rakni, alig futja a cirkálókra, DD-ről már le is szoktam spórolni, van a BB-nek úgy is elég baja a folyamatos gyújtogatással, torpedózás általi vízbetörésekkel, na meg a dögkeselyűként keringő bombázók miatt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49609 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csodás, ma 2. KGV meccs után kidobott a rendszer így nem tudtam megnézni az eredményt, mert pocsék kört mentem, némi sebzéssel, mert cska úgy elpárolgott az ellen és nem értem hogy a jó istenbe, mikor a csapat nagyja a map másik felén volt.
Aztán most mentem volta 2. kört Perth-tel, betöltésnél kidob, majd visszalépnék, behozza a map töltőképernyőt és ITT MEGÁLLT, MIÉRT?%!





Jól van, most várhatóm meg a végét, mert ofc meghaltam (feltételezem), csak a szorzó ne menjen el, mert ki kellett találni, hogy a szorzó elmenjen ha nyert a csata de az ember nem tudott belépni és 0 xp-t is kapjon már...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49613 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
remek ,most scenarionál 3. próbálkozásnál is kidob, ez is kuka... (indepence-vel mennék, 3k xp kéne a 3. ládához, gondoltam megyek egy cv kört scenarióban, ofc, kivág a rendszer és nem enged be, ilt újraindítani a klienst meg nem érdemes nekem, mert eltart pár percig míg betölt, addig meg rég meghaltam...

Előtte Perth-tel mentem ott egy kört (bukó volt a 0-ás köröm, yeay), csak New Mexico nem tudom mi a franc volt vele, meccs nagyján a pálya egyik felén volt, végén beírta, hogy sorry, meg nem figyeltem a chatet a legvégén, de asszem a gépét okolta, mert 3 évet írt...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49642 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezen kezdek már behalni...



Már a start gomb után várt egy csomót, és ekkor tudom, hogy kidob, mert elég sok idő eltelik és valamiért ilyenkor auto kilogoltat, MIÉRT?! Aztán ennek sincs értelme....

és mivel a visszalépés eltartana 3-5 percig így nincs értelme belépnem, semmit se tudok tenni 10 perc alatt.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.393 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.