Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49952 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Stock Chapayev? Mert ha igen, akkor ki kell bírni, 17,8km szerintem elég kellemes lesz majd, de ugyanúgy papír. IFHE kell neki és full HE-vel küldeni (CA-kba ugye marad az AP, ha közel vannak)

Ááááááh, Iowaval végre sikerült 100k fölött sebeznem az útobbi jó pár meccsen, de...



Kövi meccs no comment




És a win, Taihou rám jött, de t8-as gépekkel





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49954 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen stock még a Chapayev-em. Most mentem vele egy jó 100K -os kört adja azért csak nagyon kapja a
citadellát. A 9 es ruszki a cél...ezen majd csak átlépek már.

IOWA -t szerettem, bár az oldalával vigyázni kell. Most cseréltem le Missouri -ra. Mentem is egy 143K os kört, de kikaptunk. :silly: Hiába, ha béna a csapat egyedül nem mentem meg a haza becsületét :cheer:
Missouri pontosabbnak tűnik nekem, mint IOWA. Meg nem tudom ki hogy szerelte fel de a másodlagosokra gyúrtam ki ( elhagytam a 27Km lötávot sztem nagyon ritka ha már annyirol kell lőni meg el is találd ) így zászlóval 9.1 km ről soroznak az ágyúk

szerk.:
Nem tudom mi van ma este megint nem lehet nyerni ! Az összes retardált barom természetesen az én csapatomba kerül. Pedig olyanokat lövök hogy öröm nézni. Nem baj majd a 30K -sat megnyerjük.
Az összes csata ugyanezzel az eredménnyel zárul.


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49972 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Yep, stock chapa nem az igazi, de sok hajóra igaz, hogy stockként +2-ben nem túl élvezetes (régi stock Fusounál annál inkább volt :silly: ) Ha maradt egy kevés free xp-d Missouri után akkor próbáld meg azt valahogy összeszedni, utána már könnyen fog menni minden.

Nekem Iowaval a lassú AP és a pontatlanság a bajom, de utóbbi ugye az egész ágra jellemző :dry: AP-t talán megszokom, de a szórással sok dolgot nem lehet tenni ellene, modulként fent van asszem a szóráscsökkentő, de akkor se az igazi néha. Habár az eddigi 3db 9-es bb-mből (Izumo, Grobe) biztos hogy nem az utolsó, van sebessége, jó álcája, légvédelme, csak az ágyú szór Xd (izumo tlaán az utolsó nálam, Grobe meg elégé wtf, mert a meccsek felén csak úgy eladtam volna rozsdakupacnak, másik felében meg szépen sebzett :blink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49975 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
IOWA sokáig kedvenc hajóm volt a játékban. Bár tényleg a pontosságról vegyesen nyilatkoznék, mert néha olyan pontos hogy öröm nézni a lövedékeket mennyre együtt repülnek a cél felé, máskor meg szétszórja őket. Na most ugyanezt tapasztalom a Yamato -nál is, mert mikor meglett ő lett a kedvenc, de szerintem nerfeltek rajta mert pontosabb volt ennél.
Most Missouri -val tesztelgetek, de pontosságra jobbnak érzem IOWA -nál (pedig elvileg ugyanaz a hajó alap, kis modernizációval ) Nem gondoltam hogy valaha eladom IOWA-t,de minek kettő ugyanolyan, meg hát a kredit soha nem jön rosszul :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49984 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: IOWA sokáig kedvenc hajóm volt a játékban. Bár tényleg a pontosságról vegyesen nyilatkoznék, mert néha olyan pontos hogy öröm nézni a lövedékeket mennyre együtt repülnek a cél felé, máskor meg szétszórja őket. Na most ugyanezt tapasztalom a Yamato -nál is, mert mikor meglett ő lett a kedvenc, de szerintem nerfeltek rajta mert pontosabb volt ennél.
Most Missouri -val tesztelgetek, de pontosságra jobbnak érzem IOWA -nál (pedig elvileg ugyanaz a hajó alap, kis modernizációval ) Nem gondoltam hogy valaha eladom IOWA-t,de minek kettő ugyanolyan, meg hát a kredit soha nem jön rosszul :)

Yamato nem kapott pontosság nerfet. Iowa-n használtad a 3 milliós pontosságnövelő fejlesztést? Úgy egészen tűrhető a szórása.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49985 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen rajta volt az a felszerelés.Nem mondtam hogy pontatlan hanem hogy vegyes. De ennyi erővel minden az ebben a játékban a RNG miatt. Csak az a baj hogy túlságosan is.
Yamato meg nem mostanában kapta a nerfet szerintem még régebben mivel nem most vettem meg, de az elején erősebb volt sokkal, simán mentem vele 200K os köröket, persze most is meg lehet csinálni, de ritkább jóval.
(Lehet csak én látom így ) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.