Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49997 Írta: GMattlov
GMattlov válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok
Az utolsó frissítésig tetszett a játék . De azok a hajó ágak ami kell játszom egy foss lett így meg válnék tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49998 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Inkább csak tanultak az emberek szerintem, meg megváltozott picit a hajóállomány és a játékosállomány is
(nekem 200k-s köreim nemigen voltak yamatoval, na, ha nem fordulna ki az ellenfél a lövések elől akkor jobban menne)

Nekem fent van a szóráscsökkentő, de így is bajosnak érzem néha, tudom, a jó AA-ért cserébe kellett (remélem...), csak így néha elég érdeke esetek vannak. Tegnap is, 2 missouri mutatta az oldalát, oszt nem tudtam citadellát lőni nekik, mert a lövedékek nem oda mentek ahova kellett volna, és ez 12-14km volt max ami nem túl nagy távolság... (ma azért lőttem egynek kb ugyanennyiről talán, távolságban nem vagyok biztos hogy ennyi, vagy kicsit messzebb volt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49999 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most mondjam hogy accountot eladni hivatalosan illegális? Vagy másra gondolsz megválás alatt?
Meg külön Kérdés topicot fölös nyitni, van ilyen témájú

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50006 Írta: GMattlov
GMattlov válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igazából semmi illegálisra nem gondoltam .
Csak ha van egy kezdő aki át vesz egy nagy csapatott .
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja GMattlov által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50008 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Inkább csak tanultak az emberek szerintem, meg megváltozott picit a hajóállomány és a játékosállomány is
(nekem 200k-s köreim nemigen voltak yamatoval, na, ha nem fordulna ki az ellenfél a lövések elől akkor jobban menne)

Nekem fent van a szóráscsökkentő, de így is bajosnak érzem néha, tudom, a jó AA-ért cserébe kellett (remélem...), csak így néha elég érdeke esetek vannak. Tegnap is, 2 missouri mutatta az oldalát, oszt nem tudtam citadellát lőni nekik, mert a lövedékek nem oda mentek ahova kellett volna, és ez 12-14km volt max ami nem túl nagy távolság... (ma azért lőttem egynek kb ugyanennyiről talán, távolságban nem vagyok biztos hogy ennyi, vagy kicsit messzebb volt)



Így van én is ezt érzem. Most mentem Yamato-val hiába lövöm az oldalát, ha a játék nem akarja beadni úgyse lesz csak overpen, néha meg szemből is adok citadellát. Most meg pl. IOWA mutatta az oldalát én meg első ágyúkkal löttem Yamatoval és 44K HP lejött neki. ÉS én sem nagy távokról beszélek 10-15 km.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50011 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szerintem már másnak is megfordult a fejében :D
Egyébként francnak fáj a WG-nek, ha valaki pénzért ad túl rajta, ők nyernének egy valószínűleg pénzes és lelkes kuncsaftot és megszabadulnak egy kiégett játékostól :)
Komolyra fordítva itt egyébként jól össze van foglalva, miért tiltott:
Can I sell my account or buy an account from someone else?
Azon felül, hogy EULA-t sért (aminek büntetőjogi következményei lehetnek, a ban a legkevesebb), +pénzügyi visszaélésre adhat okot, mert innentől kezdve nem a WG ellenőrzi a tranzakciót, kicsalhatnak accountot (persze ebay-en ez kevéssé fordulhat elő).
Azt viszont talán egyszer megléphetné a WG, hogy játékon belül el lehessen ajándékozni másik playernek hajót, akkor arra nem hivatkozhat, hogy tudta kívül történik tranzakció.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.451 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.