Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49657 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

nagyfater írta: Én Win 10 et használok ,csak az utolsó frissítés óta csinálja a csata végén kidobálást.Leg idegesítőbb az egészben hogy rendre jó nyert csatáknál csinálja és nem kapod meg az esetleges teljesítményt +tp pontokat se.

Megkapod a csatában elért xp-t és kreditet, max a jelentést nem látod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49662 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Game Center meg Beta allapotban van ha jol emlekszem. Okozhat gondot.
Nekem sima WoWs launcherrel indulozik a jatek. Viszont a 7es patch ota hatlmas szaggatasok fordulnak elo jatek kozben. Mindig azt hiszem "na most fog kidobni ez a sz@r".
Win7.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49664 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csatlakozom Atuq mesterhez,én is gigantikus képregényezést tapasztalok nagyon sokszor...régebben nem emlékszem ilyenre.Ez a csata után,egyből kezdőképernyő pedig az utolsó két patch óta van,de általában a jobban sikerült ,nyertes csatával csinálta nekem..:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49671 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Win8ró, 10 ről hallottam már h nem váltak be játék, driver szempontból.
De akkor gyenge gépek, gyenge erőforrsáok lehetnek a bajok okai...
Esetleg a legujabb driverek, amiket nem szeret valami. Nálam régicske van fenn , s frissitéskor sem a legutolsót rakom fel.
egyéb ötletem nincs. Engem nem szokott kivágni. Csata közbe legalábbis, előfordult párszor az h csata után, talán még eredménynézés után is, kilép a szerverről, ujra belépek és kész.
Ja modom sincs fenn.
zerk. ja, gyenge gépem van, egy 740es videókártyás lapitó, szinte minden minimumon, h elfogadható fpsem legyen... s még igy is melegedik :angry: . mégse dobál ki.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49674 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elofordult elozo patchben hogy csata indulaskor a lista helyett bejelentkezo kepernyore dobott. Most csak a szaggatasok vannak.
Kicsit optimalizalatlannak erzem mostanaban a jatekot. Erobol akarjak megoldani.
Erre rafazas lesz a vege, mert sokan nem fognak csak azert gepet fejleszteni inkabb kihagyjak a jatekot.
Manapsag egyre nagyobb divat az optimalizacio hianya.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja AtuqShaman által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49703 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nálam az volt a jellemző decemberig, hogy csata elején dob ki, mindenféle kiírás nélkül (írhatna valamit mint WoT, habár az se jobb ilyen szempontból), december eleje/második fele óta dob ki csata végén inkább, vagy a kikötőbe vagy a belépő részre, azt se értem egyszer miért ide, egyszer miért oda :huh:
Csata eleji kidobás nekem game center előtt is volt, az szerintem semmit se befolyásol, csak nem kell 2-3 parancsikon a WG game-ekhez.

Nekem a gép... hát, most éri el a 4. évét kb, alap dolgok:


(igen, ccleaner :P )
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.430 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.