Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49410 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: Utolsó alkommal 7km ről oldalát mutató zaót nem tudtam montanával kilőni kb.12k hp ről.Biztos én voltam a balf...sz. :evil:


A balf..sz én vagyok, hogy megint kampányolok, amire rágörcsölök, aztán semmi sem sikerül. Pedig már a wotban is mwgfogadtam, hogy a kampányokból kimaradok. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49421 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi a jó isten folyik ma?! Egymás után 4 meccsen is kidob a rendszer a betöltő képernyőre, 2x csata végén 2x csata elején, ilt utolsó körömnél meg csak a kikötőbe dobott ki. Vagy december óta csinálja ezt, hogy csata végén kidob a jelentés megnézése helyett, párszor így buktam az eredmény megnézését is. Jobb esetben jobb lent jelezte, de magát a jelentést már nem engedte megnézni, üres volt ott minden
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49452 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csodás, 1,5-2 hónap alatt a 4. alkalom..... először kidob a belépő képernyőre csak úgy, aztán mikor betöltődne, akkor meg vág egy windows hangot a rendszer.... Visszalépni meg nem éri meg nekem ilyenkor, nem tölt be olyan gyorsan, meg lemming csapatom volt. CSAK TERMÉSZETESEN BIZTOS GYŐZÜNK HOGY A SZORZÓM IS ELMENJEN, meg most raktam rá egy zászlót amit tegnap kaptam (25db sárkányos ami +50% creditet ad), így egyet bukok, csodás...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49457 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Csodás, 1,5-2 hónap alatt a 4. alkalom..... először kidob a belépő képernyőre csak úgy, aztán mikor betöltődne, akkor meg vág egy windows hangot a rendszer.... Visszalépni meg nem éri meg nekem ilyenkor, nem tölt be olyan gyorsan, meg lemming csapatom volt. CSAK TERMÉSZETESEN BIZTOS GYŐZÜNK HOGY A SZORZÓM IS ELMENJEN, meg most raktam rá egy zászlót amit tegnap kaptam (25db sárkányos ami +50% creditet ad), így egyet bukok, csodás...


Én folyamatosan ezzel küzdök....
Mindig visszatölt időben. Szóval....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49458 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: 1,5-2 hónap alatt a 4. alkalom..... [/attachment]


Ennyi? Akkor mi izgulsz ennyire?

Na tessék, kollega jóval gyakrabban küzd ezzel, mégsem csapkodja itt a kukiját jajveszékelve :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Shogun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49464 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak előtte nem votl ilyen, az a bajom :D

Nekem kicsit gyenge a gép ehhez, ezért nem próbálok meg újra klienst indítani, egyik meccsen halva értem vissza és úgy meg már fölösleges. Főleg hogy a csapatom szemlátomást az egyik oldalra ment amit még betöltött crash előtt, így 90%-os eséllyel haltam, de buktuk, szerencsére Xd (szorzó jobban izgat mint a 0 credit)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.479 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.