Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja #52704 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez nem egyedi eset, 2x Close Quarters Expert. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 11 hónapja #52706 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez meg egy ranked a másikkal...de közbe fel kellett állni,mert a fing kezdett átváltozni :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52707 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Gaga írta:

Rallyefan81 írta: Mydgard, Bontottcsirke! Kb , mintha két Rallye világbajnok azon vitatkozna melyik az ideális ív, meg a megfelelő guminyomás egy gyorsaságin... :D :lol: :lol:

Hát az egyik "világbajnoknak" van vele egy 93k átlaga a és ajánlja a GK-t,a másiknak 130k átlaga ugyanazzal a hajóval és nem ajánlja rankedre.Ez majdnem 40% eltérés az nagyon-nagyon sok tehát én könnyedén döntöttem kire hallgassak. Erre olvastam valahol a fórumon hogy,aki nem tud vele jatszani,az ne jatszon vele,ecceru :sick:


Ebbol kovetkezik ergo, hogy akinek a statisztikaja nem eri el gipszjakabet, annak nem lehet mas velemenye vagy meg jobb ha nincs is. Hat izlesek es pofonok, engem kulonosebben nem izgat ki mivel nyomul, mindenesetre en megtalaltam mivel tudok haladni, hogyan es ezt leirtam. Hatha mas is kedvet kap hozza, jo kezekben ez a hajo is eredmenyesen szerepelhet.

Esetleg at lehet nezni a wows-numberses statisztikakat is a hajotipusokat illetoen, tanulsagos lehet az is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52708 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy jó ranked csata az örök kedvenccel, a Tirpitz-el... :love:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52709 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Azután egy 50.000-es sebzésű ranked győzelem után megint egy jó ranked csata a Tirpitz-el... :)





Így hosszú 14-15 közötti totyogás után nagy nehezen meglett a ranked 13.

Viszont a ranked 10. cél mikor lesz meg...nem tudom...ilyen tököléssel ebben a szezonban kétlem... :(
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52711 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nyugi, én 4 napig voltam rank10-ben folyamat :D Most mondanám, hogy az volt a gond, hogy bb-vel mentem a legtöbb meccset, de egy zaom van és azzal se volt jobb néha...
Azt szoktam szeretni, mikor a kliens kidob, újraindítom és a 6. percre tudok csak belépni, mai s volt egy -.-"







(be szoktam írni a chatbe hogy "para" volt, azért ne nézzenek botnak...)
Kurfürsttel nekem ma nem adta, 2x 60k-s kör bukó, majd 70k-s győzelem, de legalább a +800k sebzéses küldi megvan, szóval megy pihenni.
Jó, ma a yamatos köröm egy vicc volt, elmentem a map egyik oldalára, de az ellen a másikon volt, célozni meg egy sziget miatt nem tudtam, 24k sebzéses győzelem, csak úgy eltűntek, ok Xd Majd zaoval hasonló történet... (rank 9 1 csillag)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.