Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja #52659 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta: Nem véletlen az, hogy a jobb klánokból (om,omni,wgp2w,stbstb) gyakorlatilag soha nem látsz kurfürst játékost.

-hp pár ezerrel több, nem számít
-rep/moniti alap sebessége ugyanannyi conq féllel lassabb cserébe viszont legnagyobb karikát teszi meg forduláskor a kurf
-Sonar ha jól csinálod az esetek többségében nem is kell mivel van körülötted 2-3 másik hajó. Én legalábbis így játszottam.
- secondary buildet rankedre szerintem felejtsük el.
- bármelyik másikkal is sebzel 100e felett

Egyszerűen nem tud semmi olyat a hajó amit mással ne tudnál jobban megcsinálni.


Aki nem tud vele jatszani, az ne jatszon vele, ecceru. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52660 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mydgard, Bontottcsirke! Kb , mintha két Rallye világbajnok azon vitatkozna melyik az ideális ív, meg a megfelelő guminyomás egy gyorsaságin... :D :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52661 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Messze van ez a vitatkozástól. Én azért szeretek az ilyenekre reagálni, mert akik olvassák a fórumot és tanácstalanok valamiben így talán több opciót láthatnak. Aztán persze mindenki eldönti, hogy kire hallgat/hallgat-e egyáltalán valakire ezekben a dolgokban. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52662 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Azért kérdeztem, mert t10-ben csak Yamato, Zao, Shimakaze és Kurfürst van meg (montit megvehetnem, de az amcsi main gunokkal nem jövök ki jól :S ). Yamatoval 2 nap alatt 13 meccsből 2 győzelem mindössze, ami egy kissé irritál, előtte meg 10-0-ról 9-1-be vígan elvitt (napi 1 meccs kb).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52664 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát ha nekem kellene Yama meg Goku között választani, tuti utóbbi lenne a befutó. Egyszerűen sokoldalúbb, kisebb, de több ágyú, jobb másodlagos, szonár, sokkal gyorsabb toronyforgás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52665 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
En valamelyik T-F-K-s oreg harcos bolcsesseget tudnam felhozni, hogy "Nem a hajo a rossz, hanem a kapitany." Azert a tier 10-es nemet legendarol nem mernem kijelenteni, hogy egy hasznavehetetlen szarkupac rankeden. De ez az en maganvelemenyem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.