Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52666 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Na mindegy most pihentetjuk a rankedet, harcsapaprikast fozunk.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 11 hónapja #52667 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: Mydgard, Bontottcsirke! Kb , mintha két Rallye világbajnok azon vitatkozna melyik az ideális ív, meg a megfelelő guminyomás egy gyorsaságin... :D :lol: :lol:

Hát az egyik "világbajnoknak" van vele egy 93k átlaga a és ajánlja a GK-t,a másiknak 130k átlaga ugyanazzal a hajóval és nem ajánlja rankedre.Ez majdnem 40% eltérés az nagyon-nagyon sok tehát én könnyedén döntöttem kire hallgassak. Erre olvastam valahol a fórumon hogy,aki nem tud vele jatszani,az ne jatszon vele,ecceru :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52669 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem meg az volt a tapasztalatom, hogy BB-t alapból be se vittem jóformán, mert "értelmetlen" (nyílván nem az). Az összes nagy klán játékos cirkáló/DD-vel ment. Tier 8-ban jóval több befolyása van 1 meccsre BB-vel, mint 10-ben(szerény véleményem szerint,így láttam a csatákat). Itt cirkálókkal 7k-s salvókat lőssz BB-kbe, arra jók hogy felfogják a dmg-et amíg a többiek próbálják ugyanezt a túloldallal. :P . Vagy csak nekem nem adta, de nem nyújtott nagy élvezetet. Tier 8-ban legtöbb meccsem BB-vel volt, itt DD/CA.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Nik0nosz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52670 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Gaga írta:

Rallyefan81 írta: Mydgard, Bontottcsirke! Kb , mintha két Rallye világbajnok azon vitatkozna melyik az ideális ív, meg a megfelelő guminyomás egy gyorsaságin... :D :lol: :lol:

Hát az egyik "világbajnoknak" van vele egy 93k átlaga a és ajánlja a GK-t,a másiknak 130k átlaga ugyanazzal a hajóval és nem ajánlja rankedre.Ez majdnem 40% eltérés az nagyon-nagyon sok tehát én könnyedén döntöttem kire hallgassak. Erre olvastam valahol a fórumon hogy,aki nem tud vele jatszani,az ne jatszon vele,ecceru :sick:


Csak azt néztem, hogy mindketten elérték a Rank 1-et az előzőben.
Értem az érvelésed , csak a Random nem Ranked.
És amit BCs írt : mindenki arra hallgat akire akar. Písz.

Üdv. : egy átlagos felhasználó. ;)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52672 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Mentem egy Kurfürst kört azért, 107k dmg, de bukó, -1 csillag Xd Annyit szerintem hibáztam ,hogy próbáltam yamatot AP-val belöni és nem váltottam ideje korán HE-re, így 3k hp-ról visszahealelte magát... (másodlagos range-ben volt, de sokra nem mentem vele)








Jó, az elős kört yamatoval mentem és alig volt mit lőnöm, Shimakazet 7km-ről 3 rendes találattal süllyesztettem el :evil: A meccs végén meg lerammoltam egy Yamatot, mert why not, megörizte a csillagját.
wtf, most 2 meccsen is találkoztam Henri 4-gyel O.o
Csak ne lett volna zao bukóm ma, próbáltam védeni az egyik bázist távolról, de sok értelme nem volt, aztán kicsit benéztem a francia bb töltésidejét AR-rel (gyorsabban betöltött mint én, mármint nem tudtam a 2. lövést úgy leadni, hogy ne lőtt volna már)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52676 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
Csillagmentés. :D


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.