Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52647 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Na számomra vége ennek a szezonnak. 110 meccs alatt sikerült letudni.


Az utolsó meccs amivel meglett elég érdekesre sikerült. Az egyik hindink az első pár percben AFK volt, emellett az ellenfélnek volt radarja nekünk persze semmi. :lol: A végére csak annyira lett szoros, hogy az ellenfél pontjait 994-nél tudtuk megállítani, miközben a blokkoló hindenburg felvett vagy 3 torpot és túlélte 4k hp-val.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33, vcsaba1968, Szete58, Hipper23, Rallyefan81, Mydgard, DragonZ, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52653 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Grat :D


Áh... Yamatoval emgyek, de a tegnapi 1/10-es után a mai se volt sokkal jobb, 1/3. MOndják, hogy miért nem pusholtam yamatoval rá egy yamatora (kb szembe állt velem), egy montanara kb 3 óra irányába volt ,sziget mögött, meg 10-11 óra irányába egy des moin, aki folyamat lött engemet. Csapattárs bb jóval mögöttem (brit), Zao mellette, én mellettem Des Moin, de sokat nem tudott tenni azért (sziget mögött volt). Úgy lett volna értelme a pushnak, ha a bb mögöttem jön velem, nem pedig marad hátul...

Aztán zaoval sikerült egy laza körrel nyerni, 10-2, meh, valahogy vissza kellene jutnom 9-ra, csak kedvem nincs hozzá már.

Kurfürstnek mennyi gyakorlati haszna van most rankeden? Nem a leggyakoribb bb, ahogy néztem. (francia CA-t látott valaki egyáltalán? MInden CA-t láttam, kivéve franciát)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52654 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta:
Kurfürstnek mennyi gyakorlati haszna van most rankeden? Nem a leggyakoribb bb, ahogy néztem. (francia CA-t látott valaki egyáltalán? MInden CA-t láttam, kivéve franciát)


Semmi értelme a Kurfürstnek szerintem. Conqueror, Montana, Yamato/Repub kb ebben a sorrendben érdemes próbálkozni. Az összes cirkával láttam jó játékosokat kivéve a Henrivel. Kevés ember is játszott francival, de legalább azok is fosok voltak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52656 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Grat :D


Áh... Yamatoval emgyek, de a tegnapi 1/10-es után a mai se volt sokkal jobb, 1/3. MOndják, hogy miért nem pusholtam yamatoval rá egy yamatora (kb szembe állt velem), egy montanara kb 3 óra irányába volt ,sziget mögött, meg 10-11 óra irányába egy des moin, aki 6 lött engemet. Csapattárs bb jóval mögöttem (brit), Zao mellette, én mellettem Des Moin, de sokat nem tudott tenni azért (sziget mögött volt). Úgy lett volna értelme a pushnak, ha a bb mögöttem jön velem, nem pedig marad hátul...

Aztán zaoval sikerült egy laza körrel nyerni, 10-2, meh, valahogy vissza kellene jutnom 9-ra, csak kedvem nincs hozzá már.

Kurfürstnek mennyi gyakorlati haszna van most rankeden? Nem a leggyakoribb bb, ahogy néztem. (francia CA-t látott valaki egyáltalán? MInden CA-t láttam, kivéve franciát)



A Kurfurst rankeden? Szerintem teljesen kivalo. Most 33 csataval 60.61%-os a win ratem vele.
- legnagyobb HP pool
- gyors
- sonar
- 11.6 km secondary bontja az ellent + gyujtogat
- szigoruan 406-os agyuk, igy brutal tuzgyorsasag, szetb*asznak mindent, nem ritka a 100 feletti sebzes.

En ajanlom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52657 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem véletlen az, hogy a jobb klánokból (om,omni,wgp2w,stbstb) gyakorlatilag soha nem látsz kurfürst játékost.

-hp pár ezerrel több, nem számít
-rep/moniti alap sebessége ugyanannyi conq féllel lassabb cserébe viszont legnagyobb karikát teszi meg forduláskor a kurf
-Sonar ha jól csinálod az esetek többségében nem is kell mivel van körülötted 2-3 másik hajó. Én legalábbis így játszottam.
- secondary buildet rankedre szerintem felejtsük el.
- bármelyik másikkal is sebzel 100e felett

Egyszerűen nem tud semmi olyat a hajó amit mással ne tudnál jobban megcsinálni.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52658 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
És csillagot vesztettem. Hát igen nehéz egy k*** if ágat rendesen leprogramozni :D


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.