Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja #52602 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta:

Rallyefan81 írta:
Az a baj, hogy nincs sokszor semmilyen előzetes kommunikáció.
Nem mindenki ment CW-t. Azaz nincs "alap" merre menjél.
A nyájnak meg pásztor kell. :lol:


Nehéz azért ez. Nincs az embernek kedve elmagyarázni 3-4 embernek, hogy hova és miért menjen, miközben kettő közülük cseszik rá. Sajnos, amíg egy full flanket/rusht nem értenek meg és csak azért is 1-2 hajó külön elmegy és megdöglik hiába szólsz neki 3x, hogy ne menj oda egyedül mert szétkapnak addig nem nagyon van kedvem hajókra lebontott tactot írni, amit a fele le se szar :)

Ám egy tippet tudok adni. Sok jó klánnak fent vannak twitchen,Youtubeon a CW meccsei onnan simán le lehet lesni mit csinálnak.

A baj inkább nem is a nem megbeszélt taktikák, hanem a rettenetes DD játék, amit leművelnek. Egy ranked szezonban sem láttam ennyire pocsék DD játékosokat halomban. Értem én, hogy a sok radar nehézzé teszi a játékot, de ki lehet azt játszani el lehet azt kerülni. Egyszerűen rengeteg DDs úgy játszik, hogy neki cap kell mindenáron aztán, ha radarba behal akkor a csapat a fasz mert nem csapta ki a radaros hajót a sziget mögött. Semmi türelem nincs a többségben megy előre mint a hülye és hal meg.

Kedvencem egy Gearing, miután 2x kapott random torpot mielőtt BÁRKI spoton lett volna tőlünk. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte ez normális. Mire a válasz:"Igen, hiszen ő ment elöl". Az ilyenek ne, kérem ne üljenek DDbe.

És még egy dolog. Majdnem minden mappon egyértelmű, hogy Z/Gear/Yue hova kell menjen, illetve Shima/Khaba hova. És mégis rendszeresen látom, hogy a Z/Gear/Yue cseszik bevállalni a feladatát, elemegy flankelni, meg a biztos saját cappet cappelni. Na ilyen meccsek, amik 90% vereség, illetve akkor nyerünk, ha az ellen nagyobbat hibázik. Ne kezdjük már a meccset azonnal helyezkedési hibával. És ehhez nem kell skilles játékosnak lenni csak egy kis józan paraszti észnek.



Ehhez nagyon nincs mit hozzafuzni. Hiaba mondja az ember a bevalt taktikakat, ami egy random teamet komoly elonybe hozhatna, ha 1-2 ember mindig pont leszarja es megy, mint a birka a vagohidra. Az ilyen jo esellyel el is viszi a meccset es nem ritka eset.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52624 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy meccs totál részegen :D Szar az angolom tudom :D Jason miatt vagyok pink... előző meccsen rossz helyre ment nem volt kedvem írni :) A shimát a végén józanul az életben el nem találom :D Replay add
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52633 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Csodás, 10 csatát mentem yamatoval, utolsót nyertük csak, 9-1-ről visszaestem így 10-1-re -.-" ellenfél dd-it nem spotolják, engem folyamt lőnek HE-vel, lepattanok DesMoinról, meg hasonlók.... Második meccsen kidbo a kliens és ne menged vissza, újraindítom, 6 perccel meccs kezdés után vagyok bent, aztán sok mindent nem tudtam tenni így, Mino kitér a lövéseim elöl, aztán meg sziget mögött sokra megyek vele (egy lövedék meg LEPATTANT róla)

Nem tudom, így totál elment a kedvem az egész rankingtól, rank1 sose volt a célom, de a 9-et megpróbálom újra elérni, de lehet megállok utána.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52639 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
R14 1 csillagról kezdtem 7 bukta 3 győzelem majd r14 egy csillagon abbahagytam. Olyan csatákat buktunk el, hogy nem hittem a szememnek, olyan dolog voltak, hogy ilyet még nem láttam pl: Tirpitzel utolsó túlélőként a csapatomból egy Bismarckkal egy richivel és egy kutozovval fightoltam, erre a bis kilövi az első 2 ágyúmat, a rich a hátsó kettőt, a kuto meg mindkét torpedóvetőmet, és 2X kigyújt 10másodpercen belül, elnyomtam a javítót, tölt minden, erre a bis ellövi végleg mindkét torpedóvetőmet 45 fokos szögből, a rich meg a 2 eső tornyomat, a kuto meg kigyújt duplán, és ellövi az egyik hátsó tornyomat, mást nem tudtam tenni mint utolsó hp-immal lerammoltam a Bismarckot. Sajna egyre gyakrabbal lövik szét a Tirpó cuccati alattam, pedig kapitány skill és modul is van fent, mi lenne ha az se lenne? Ne vegye senki panaszkodásnak, nem annak szántam, csak érdekes, hogy mik vannak ebben a játékban.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52643 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Legjobb amikor a Bismarck motorját lövi el egy cirkáló :sick: Martel volt a lövész :unsure: Még ha egy csatahajó lett volna azt mondom oké,de egy cirkáló????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52644 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta:

Hipper23 írta:

Rallyefan81 írta:
Az a baj, hogy nincs sokszor semmilyen előzetes kommunikáció.
Nem mindenki ment CW-t. Azaz nincs "alap" merre menjél.
A nyájnak meg pásztor kell. :lol:


Nehéz azért ez. Nincs az embernek kedve elmagyarázni 3-4 embernek, hogy hova és miért menjen, miközben kettő közülük cseszik rá. Sajnos, amíg egy full flanket/rusht nem értenek meg és csak azért is 1-2 hajó külön elmegy és megdöglik hiába szólsz neki 3x, hogy ne menj oda egyedül mert szétkapnak addig nem nagyon van kedvem hajókra lebontott tactot írni, amit a fele le se szar :)

Ám egy tippet tudok adni. Sok jó klánnak fent vannak twitchen,Youtubeon a CW meccsei onnan simán le lehet lesni mit csinálnak.

A baj inkább nem is a nem megbeszélt taktikák, hanem a rettenetes DD játék, amit leművelnek. Egy ranked szezonban sem láttam ennyire pocsék DD játékosokat halomban. Értem én, hogy a sok radar nehézzé teszi a játékot, de ki lehet azt játszani el lehet azt kerülni. Egyszerűen rengeteg DDs úgy játszik, hogy neki cap kell mindenáron aztán, ha radarba behal akkor a csapat a fasz mert nem csapta ki a radaros hajót a sziget mögött. Semmi türelem nincs a többségben megy előre mint a hülye és hal meg.

Kedvencem egy Gearing, miután 2x kapott random torpot mielőtt BÁRKI spoton lett volna tőlünk. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte ez normális. Mire a válasz:"Igen, hiszen ő ment elöl". Az ilyenek ne, kérem ne üljenek DDbe.

És még egy dolog. Majdnem minden mappon egyértelmű, hogy Z/Gear/Yue hova kell menjen, illetve Shima/Khaba hova. És mégis rendszeresen látom, hogy a Z/Gear/Yue cseszik bevállalni a feladatát, elemegy flankelni, meg a biztos saját cappet cappelni. Na ilyen meccsek, amik 90% vereség, illetve akkor nyerünk, ha az ellen nagyobbat hibázik. Ne kezdjük már a meccset azonnal helyezkedési hibával. És ehhez nem kell skilles játékosnak lenni csak egy kis józan paraszti észnek.



Ehhez nagyon nincs mit hozzafuzni. Hiaba mondja az ember a bevalt taktikakat, ami egy random teamet komoly elonybe hozhatna, ha 1-2 ember mindig pont leszarja es megy, mint a birka a vagohidra. Az ilyen jo esellyel el is viszi a meccset es nem ritka eset.


Amikor arra céloztam, hogy nincs kommunikáció, pont arra utaltam, hogy főleg az nem reagál, akinek elkélne a segítség. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.338 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.