Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 10 hónapja #52566 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

vcsaba1968 írta: Nem tudom mit kéne még...


Ha Ti jó, nagyon jó játékosok nem tudjátok mit csináljatok , akkor Mi átlagos , de gondolkodni és kommunikálni próbáló emberkék mit szóljunk. :silly:
Amikor nyílegyenesen bemegy középre két BB és még ők "sájszéznak" , hogy egy Asashio-val karöltve, Edinburgh-al miért kelek át az Alpokon... az nekem 4 kill volt , meg masszív győzelem.
Ime a valóság része... :S :love:




Az a baj, hogy nincs sokszor semmilyen előzetes kommunikáció.
Nem mindenki ment CW-t. Azaz nincs "alap" merre menjél.
A nyájnak meg pásztor kell. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Laca_SL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52570 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta:
Az a baj, hogy nincs sokszor semmilyen előzetes kommunikáció.
Nem mindenki ment CW-t. Azaz nincs "alap" merre menjél.
A nyájnak meg pásztor kell. :lol:


Nehéz azért ez. Nincs az embernek kedve elmagyarázni 3-4 embernek, hogy hova és miért menjen, miközben kettő közülük cseszik rá. Sajnos, amíg egy full flanket/rusht nem értenek meg és csak azért is 1-2 hajó külön elmegy és megdöglik hiába szólsz neki 3x, hogy ne menj oda egyedül mert szétkapnak addig nem nagyon van kedvem hajókra lebontott tactot írni, amit a fele le se szar :)

Ám egy tippet tudok adni. Sok jó klánnak fent vannak twitchen,Youtubeon a CW meccsei onnan simán le lehet lesni mit csinálnak.

A baj inkább nem is a nem megbeszélt taktikák, hanem a rettenetes DD játék, amit leművelnek. Egy ranked szezonban sem láttam ennyire pocsék DD játékosokat halomban. Értem én, hogy a sok radar nehézzé teszi a játékot, de ki lehet azt játszani el lehet azt kerülni. Egyszerűen rengeteg DDs úgy játszik, hogy neki cap kell mindenáron aztán, ha radarba behal akkor a csapat a fasz mert nem csapta ki a radaros hajót a sziget mögött. Semmi türelem nincs a többségben megy előre mint a hülye és hal meg.

Kedvencem egy Gearing, miután 2x kapott random torpot mielőtt BÁRKI spoton lett volna tőlünk. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte ez normális. Mire a válasz:"Igen, hiszen ő ment elöl". Az ilyenek ne, kérem ne üljenek DDbe.

És még egy dolog. Majdnem minden mappon egyértelmű, hogy Z/Gear/Yue hova kell menjen, illetve Shima/Khaba hova. És mégis rendszeresen látom, hogy a Z/Gear/Yue cseszik bevállalni a feladatát, elemegy flankelni, meg a biztos saját cappet cappelni. Na az ilyen meccsek, amik 90% vereség, illetve akkor nyerünk, ha az ellen nagyobbat hibázik. Ne kezdjük már a meccset azonnal helyezkedési hibával. És ehhez nem kell skilles játékosnak lenni csak egy kis józan paraszti észnek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Mydgard, Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #52572 Írta: YouGoToTheGarage
YouGoToTheGarage válaszolt a következő témában: Bukó2

Megint megúsztam a vereséget:)






Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja YouGoToTheGarage által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #52574 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta:

Rallyefan81 írta:
Az a baj, hogy nincs sokszor semmilyen előzetes kommunikáció.
Nem mindenki ment CW-t. Azaz nincs "alap" merre menjél.
A nyájnak meg pásztor kell. :lol:


Nehéz azért ez. Nincs az embernek kedve elmagyarázni 3-4 embernek, hogy hova és miért menjen, miközben kettő közülük cseszik rá. Sajnos, amíg egy full flanket/rusht nem értenek meg és csak azért is 1-2 hajó külön elmegy és megdöglik hiába szólsz neki 3x, hogy ne menj oda egyedül mert szétkapnak addig nem nagyon van kedvem hajókra lebontott tactot írni, amit a fele le se szar :)

Ám egy tippet tudok adni. Sok jó klánnak fent vannak twitchen,Youtubeon a CW meccsei onnan simán le lehet lesni mit csinálnak.

A baj inkább nem is a nem megbeszélt taktikák, hanem a rettenetes DD játék, amit leművelnek. Egy ranked szezonban sem láttam ennyire pocsék DD játékosokat halomban. Értem én, hogy a sok radar nehézzé teszi a játékot, de ki lehet azt játszani el lehet azt kerülni. Egyszerűen rengeteg DDs úgy játszik, hogy neki cap kell mindenáron aztán, ha radarba behal akkor a csapat a fasz mert nem csapta ki a radaros hajót a sziget mögött. Semmi türelem nincs a többségben megy előre mint a hülye és hal meg.

Kedvencem egy Gearing, miután 2x kapott random torpot mielőtt BÁRKI spoton lett volna tőlünk. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte ez normális. Mire a válasz:"Igen, hiszen ő ment elöl". Az ilyenek ne, kérem ne üljenek DDbe.

És még egy dolog. Majdnem minden mappon egyértelmű, hogy Z/Gear/Yue hova kell menjen, illetve Shima/Khaba hova. És mégis rendszeresen látom, hogy a Z/Gear/Yue cseszik bevállalni a feladatát, elemegy flankelni, meg a biztos saját cappet cappelni. Na az ilyen meccsek, amik 90% vereség, illetve akkor nyerünk, ha az ellen nagyobbat hibázik. Ne kezdjük már a meccset azonnal helyezkedési hibával. És ehhez nem kell skilles játékosnak lenni csak egy kis józan paraszti észnek.


Kb egyről beszélünk. Nem is kérem senkitől, hogy leírja merre menjen a nyáj. Csak , annyi, hogy xy főcél, kb figyelek rád, ilyesmi.
Viszont az, hogy nincs kommunikáció, pont sajna az egoista birka gerjeszti.
Aki aztán vadul."csetel" hogy "fcknobbgexiroggyámeg".... :silly:
Értem én , catch 22... ;)
Csak arra reflektáltam, hogy ha egy jó/nagyon jó játokos sem "találja" a győzelmet, akkor mi átlagos, nagyjából gondolkodó egyéneknek maccsa sincs.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #52582 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én meg szoktam kérdezni hogy merre megy a csapat, megszokásból ilt Hot Spoton volt pl, hogy egyszer a csapat az AB capelést erőltette, máskor meg az AC/BC-t.
Ma Yamatoval Sleeping Giant déli spawn zonáját kaptam. Nem tudtam hogy merre kéne menni, Des Moin és Republic elment A-ra, mindenki más B-re. Ellen A-ra ment, csak egy yamato és egy dd ment C-re (jobb oldalt a felső, most nem rémlik, de az a C, igaz? Mindegy, legyen most az :D ) áttoltuk, másik oldalt a 2 hajónk meghalt, de szépen tartották magukat, aztán ennyi volt. 77k hp-val leramoltam a 5k hp-s Kurfürstöt, legalább rankját megőrizte.

Amúgy nem tudom, a német bb-t mennyire érdemes bevinni? Mert szép és jó, hogy nagy a másodlagos lőtávja, de akkor se olyan pontos, mint Yamato pl. Zaon gondolkodok, lehet ,hogy tegnap össze lőttem/égettem 150k sebzést, de egyáltalán nem láttam azalatt a pár meccs alatt, amit mentem. Shimakazen gondolkodok még, de a tegnapi 5k sebzés után lehet inkább hagyom, mert ha bedob 3 dd-s flottába kis mapon akkor szívok Xd
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52592 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kérdés
Hot spoton múltkor összeszámoltunk és az egyik klántársammal egybe rakott minket . Volt 2 rombi 1 ca és 3 csatahajó én nc-vel. Megbeszéltük, hogy megyünk a vulkán mögött,mert ha gáz van befüstöl, ha meg nem akkor a campelő hajókat oldalba kapjuk. Ahogy megindultunk a ca csatlakozott hozzánk, majd fél perc elteltével hülyék vagyunk , botok, idióták stb. Úgy volt ahogy sejtettük, bizony szépen oldalba kaptuk a 3 campelő csatahajót . le is toltuk őket . A végén ott hajókázott mögöttünk a kedves pofázó kolléga és lesett mi van . Ahogy Hipper is írta, sokszor megy el a csata ,mert idióta módra mennek az emberek és semmi taktika,nem figyelik a térképet , nem jól reagálnak az adott helyzetre stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.364 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.