0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33733 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Brit kapitányra mit érdemes 3. és 4. sorból választani? Újraosztottam a skill pontokat, mert a toronyforgás alapban nem az igazi.
Leanderem van, de nem hiszem ,hogy nagyon elővenném, így kéne választanom.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33734 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
4. sorból én elgondolkodnék az álcán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33736 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Nálam igy van de ez nem biztos, hogy jo
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33738 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
annyít szeretnék még hozzáfüzni még ha le is nyílaztok érte,,, hogy vannak bizonyos skillek ami pl bb re való lenne de nemfeltétlen az a legmegfelelöbb az adott nemzetre illetve osztályra,,,csak egy példa amcsi bb-re mivel alapból jó a légvédelme nemfeltétlen másodlagost kell elöször rárakni,pláne hogy tüzmegelözést átrakták 4 esre,,inkább azt,,,tehát ha feljön egy tapasztalatlanabb hombre,,akkor bízony jól jönne neki egy öreg róka jó tanácsa,,csóringer ne pazarolja már el skilljeit,,pláne hogy egyre nehezebb megszerezni kapitány szint xp-ket ugye ahogy nö,,,,namármost az let volna 1-2 órával a mondani valóm lényege hogy segíteni kéne neki tapasztalt dolgogbol,,nem cikizni hogy olvasson értelmezzen,,mert híába van odaírva mi mire való ha adott esetben mégsem az a megfelelö,,aki már tapasztalta illetve szembesült evvel az iegen is mondja meg neki véleményét adjon tanácsot ne pedig cikizze,,,,de ez visszatérve nemcsak bb minden hajófajtára igaz,, nem feltétlen az a jó vagy legalább is más sorendben,,,bár elöre rettegek ezt se fogják sokan megérteni amit írtam,,remélem annyí 20-ezrest találok holnap ahányan belekötnek ebbe a szövegembe is :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Corvinus, llw99, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33740 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Toronyforgás nem feltétlen kell rá, de az extra füst meg hp töltés jól jönne azt hiszem
Minden esetre tényleg szemétség h igy minden cirkálón ott lesz az extra álca... :angry:



Szerk. UI. a kérdésre máris jött 3 helyről tanács, azért olyan rosszak mégse vagyunk asszem :P
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33749 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
én elsődlegesen a +20% füst range miatt skilleztem újra (kivettem)

Eddig túl sok jó tapasztalatom nincs leanderrel, 1x volt 70k sebzésem, torpedóval volt, de az is bukta, a többi meccsen csak ágyúkkal olyan 30-35k-t tudok kisajtolni kb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.