0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #33780 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ezek az én játékstílusomhoz, a saját tapasztalatom szerint az adott hajótípushoz legjobban megfelelő, úgy kialakított skillek, hogy bármilyen szituációban használható legyen a hajó (itt arra gondolok, hogy általában a random csatákban nem tudja az ember úgy használni a hajóit, ahogy ideális esetben kellene).

Azonkívül, tegye a szívére a kezét mindenki, ha egy küldetést csinál, és arra hajt éppen, hogy egy hordozót küldjön a tenger fenekére, akkor nagy ívben tenni fog a többiekre, és nem érdekli, hogy mit csinálnak vagy, hogy ki fog nyerni :P

Szándékosan olyan kapitányokat választottam, ahol csak 10 pont van szétosztva (hordozó az külön "állatfajta" oda 15 pontosat választottam), mert utána, már hajónként specifikusan fogok választani, de addig minden hajótípusnál egyformán osztottam szét a skilleket.

ROMBOLÓ


CIRKÁLÓ


CSATAHAJÓ


HORDOZÓ
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja szabi62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Corvinus, SeahawkHUN, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33781 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

leopardusz írta:

Fujipapa írta: sokkal tovább is tart a füst, nem csak szélesebb és hoszabb. a Bensonon fent van és 2 perc 6 másodpercig lehet a füst áldásait élvezni....

Megnéztem, a Bensonomon 2 perc 4 sec a füst ideje, ugy h semmi skill nincs rajta ;) Mahanon szintén 2 perc, a japánokon kisebb, 90, 80... Ennek a skillnek semmi köze az időtartamhoz.


s ja, azon a képen a füstös skill nélkül kell nézni :lol:


az angol cirkálókon van 7 másodperces fust, ez ugye 2 poffenet legjobb esetben is, ide nem is gondolkodtam rajta egy másodpercig sem. amerikai füst messze legjobb minden szempontbol, oda nyilvan nincs semmi ertelme.
egyéb okoból szerintem a többinek se, de az angolra, és ha lesz rombolojuk gondolom ugyanezt a fustot kapja az is, szoval rajuk muszaj...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33782 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

szabi62 írta: Ezek az én játékstílusomhoz, a saját tapasztalatom szerint az adott hajótípushoz legjobban megfelelő, úgy kialakított skillek, hogy bármilyen szituációban használható legyen a hajó (itt arra gondolok, hogy általában a random csatákban nem tudja az ember úgy használni a hajóit, ahogy ideális esetben kellene).

Azonkívül, tegye a szívére a kezét mindenki, ha egy küldetést csinál, és arra hajt éppen, hogy egy hordozót küldjön a tenger fenekére, akkor nagy ívben tenni fog a többiekre, és nem érdekli, hogy mit csinálnak vagy, hogy ki fog nyerni :P

Szándékosan olyan kapitányokat választottam, ahol csak 10 pont van szétosztva (hordozó az külön "állatfajta" oda 15 pontosat választottam), mert utána, már hajónként specifikusan fogok választani, de addig minden hajótípusnál egyformán osztottam szét a skilleket.


nincs incoming fire alert :) de ez eléggé ki lett már vesézve, van aki hisz benne, mások elvi alapon nem :)

más, hordozok.

amerikai CV-n 1 torpedos osztag lehet max, oda kevésbé érzem kritikusnak a -20% servicing timet-t, nyilván japánnak muszáj. ugyanakkor viszont nagyon nagyon kellemes, ha a felgyujtott fedélzetrol is fel tudnak szálni a gépeim, nem minden meccsen van rá szukseg, de amikor igen, akkor nagyon...

az első sorból viszont fordítva - itt azért el kell mondjam csak Midwayem van, a 6-7 tier teljesen más, Midwayen nincs jelentősége, hogy hazaérjenek a bombázók, egyszerűen annyi van, nem tud elfogyni.
Hakuval anno soxor elfogytak.. Taiho/Hakunál bár most nincs egyik sem :) komolyan elgondolkodnák a +75% HP hazatérő bombázóknál, a lassabb hazatérés ugyan nyugodt körülmények kozt is megvan, de ezt szerintem kompenzálja, hogy a játék utolso harmadában is van még bevetheto gépem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33783 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Cirkálóra a Last stand nem igazán szükséges...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33814 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Tudtommal CVs kapitányi skileknél a lángoló fedélzetes skill 100%al növeli a szervíz időt.
Ha ez így van akkor nem érdemes felrakni. Aki tapasztaltabb Cvs tudja ,hogy oldja meg az ilyen helyzetet.
Egyszerűen akkor nyom javítást ha a gépei készek a felszállásra. Abban a pillanatban ,hogy nincs tűz és a parancsot megkapták már felszállnak.
Ha DD üldöz ellene ez simán megoldható ha pedig többen lőnek a skill sem fog segíteni mert biztos merülsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33818 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Na jó, akkor ugy teszem fel ujra a kérdést :lol: hogy az amcsi meg japán cvknél más más skill élvez-e valahol prioritást?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.