CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57689 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
köszi

brutális kör :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57691 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nekem eddig tetszenek a változtatások. A régi rendszert nagyon utáltam, nehéz és fárasztó volt, mert folyamatos odafigyelést igényelt. A repülőgépek közvetlen irányításával sokkal átláthatóbbnak és ésszerűbbnek érzem az egészet. Örülök a rakétahordozó gépeknek, bár olyan gyakran még nem használom őket.

A másik oldalról nézve, eddig nem tapasztaltam, hogy a hordozók túlzottan erősek lennének. Egy B hajótestes Izumóval jól meg tudtam védeni magam a légitámadásoktól, és egyszer a Minsk-el könnyedén elsüllyesztettem mindkét ellenséges CV-t. Lehet, hogy T10-ben merőben más a helyzet, de eddig még nem forogtam komoly veszélyben.

Pár dolog, amin szerintem változtatni kellene:
- Lassabb felszállási idő legyen a gépeknek
- Lehessen közvetlenül irányítani a hajót, ne legyen minden teljesen automatizálva
- Több beleszólás legyen a vadászgépek működésébe, ne csak egy kis területet védjenek rövid ideig, hanem valamilyen szinten lehessen irányítani őket ide-oda
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57692 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Jön az első hullámos javítás (ha frissül a kliens, akkor ez a topik záródik!)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57693 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Miért ? :huh:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57695 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
időnként össze jön egy egy jobb mecs,sajnos a bombázók totál használhatatlanok számomra az esetek 90 % ában el se jutok velük a hajókig.egyébként játszható az új verzió de azért 15 torpedó és 30 rakéta találatból siralmasnak tartom a sebzést.enyi találatból minimum 4 hajót kellene szedni szerintem.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja nagyfater által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57698 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
12 pontos a kapitányom, így kicsit gond van... mindegy, felskilleztem úgy ahogy, megnézte egy coop kört, de inkább nope :sick:








Randomban nem akarok ezzel menni, tuti t10-et kapnék ismerve a randomot. Ha t9-et akkor se járnék jól, legalábbis aslain 22 lelőtt repcsije erre utal.... néha mögé dobom a torpedókat, nem érzem mennyivel kéne előrébb dobni (nincs speedboost torpedókon)
Mellékletek:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.