CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57665 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Hm,akkor kb ilyenre skillezem

nemtom mi a gond Yamamotoval, én Shimakazera képeztem anno, mert volt egy 18 pontos kapitányom yamatora aki már fél éve 19 pontos kb... :lol:


oh, ezt tegnap néztem, tényleg érdekes taktika, de most jelenleg a t6-8-as cv-vel nehéz játszani mostani állás szerint, nem? T10 és t4 elvan (t4-esről jinglesnél hallottam, vagy azok is kaphatnak t6-os mm-et speciálisan?)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Grievous által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57666 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Grievous írta: oh, ezt tegnap néztem, tényleg érdekes taktika, de most jelenleg a t6-8-as cv-vel nehéz játszani mostani állás szerint, nem? T10 és t4 elvan (t4-esről jinglesnél hallottam, vagy azok is kaphatnak t6-os mm-et speciálisan?)


T4-et próbáltam, de a gépeim simán elhullottak és ráadásul csak 3km-es torpedók voltak rajtuk, amikkel nem igazán lehet hatékony torpedólevest alkotni.

T6-ban sem lett jobb eredményem, 60k max de a gépeim ott is simán elhullottak, és nem kevés idő volt visszamenni a célterületre velük.

Csatahajóban meg az addig került NC és Massám 4-5 gépeket tudott leszedni, úgy, hogy az NC-m full AA-ra van felszerelve.

A videók és ingame között akkora a különbség az én szememben, mintha két különféle játékról lenne szó. Egyikben a CV az továbbra is simán eldönti egy meccs sorsát, a másikban meg egy komoly tényezőből egy béna DD-re lett ledegradálva...
Ok, kb 10 menetet mentem csak különféle CV-kkel, de nem győzött meg a folytatásról.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57668 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
nemtom mi a gond Yamamotoval


én sem fogom emiatt egy 8-9 pontos kapitányra kicserélni ;)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57669 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Az a gond yamamotóval, hogy a cv-n van az kb olyan, mint ha egy filmben felbérelnéd steven segalt mint egy utcaseprő aki fél percig látszódik csak az egyik képkocka sarkában....

csatahajóra? REMEK! Cruiserre? Közepes, nehéz azzal teljesen kiaknázni, de nem lehetetlen. Rombolóra? REMEK! Cv-re? ehhhhh, inkább hagyjuk.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57670 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Összegzem az eddigi shokaku tapasztalataimat:

1) sebzés jobb mint korábban, mert az ellenfél cv nem tud lefogni
2) szinte folyamatos szopás tier 10-ben, és montana meg repu úgy darál mint a huzat
3) elsőre rakétásokat küld fel mindenki, és spott mellett jobb híján csak a rombikat lehet szivatni, ami borzasztó szar érzés már egy idő után....
4) a torpedósok egész vállalhatóak
5) az AP bombázók akkkora kupac fos, hogy csak na. Túl sokáig tart a célzás, túl közel meg és ledarálják. meg túl nagy területre túl kevés bombát dob le, ha túl is éli alig talál... aztán ritkán van egy-egy citadella
6) ha figyelsz arra, hogy időben visszahvd a gépeket, jóval gyorsabban tudsz ugyanolyan egységgel támadni. A tény, hogy a visszahívott egységeid az ellenfél számára azonnal láthatatlanok és sebezhetetlenek lesznek, szerintem nagyon durva, pláne majd tier 10-ben.

Összességében meg lehet szokni, de annyira nem tetszik még ez az újítáás
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57671 Írta: Deathcup
Deathcup válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Hát én vissza adtam mind a két ágat és még a Saipent is.
Nem játszottam teszt szerveren, de videók alapján én jobbnak hittem. Egy rakás sz... lett az összes.
Sebezni nem lehet csak a torpedókkal. 2 milla+ Free XP-vel várom inkább az Alaszkát, meg a rommá butított Azumát.
Saipen árából meg nyitottam 4 festést a Pán-ázsiai vackokra.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.