CV-rework társalgó

Több
5 éve 6 hónapja #55033 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

ledgeri írta: Hát azon túl, hogy letöltették a GC-t, nem sok mindent sikerült produkálni...

Írták fórumon, hogy kritikus bugokat találtak. Ilyen nagy változás esetén azért nen csoda, hogy inkább eltolják a nyitást. Nekik és nekünk is jobb, ha nem egy bughalmazt kell tesztelni.
Téma zárolva.
Több
5 éve 6 hónapja #55035 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Storm írta:

ledgeri írta: Hát azon túl, hogy letöltették a GC-t, nem sok mindent sikerült produkálni...

Írták fórumon, hogy kritikus bugokat találtak. Ilyen nagy változás esetén azért nen csoda, hogy inkább eltolják a nyitást. Nekik és nekünk is jobb, ha nem egy bughalmazt kell tesztelni.


Hát azon túl, hogy a múlt naptári évbe szánták a nagy változásokat, és az elmúlt hónapban erről szól a CV-s hírek nagyja, nagy csinnadratta közepette jöttek az elsőkörös emailek, aztán meg ez.

Valahogy már érzem a végem a game-ben...
Téma zárolva.
Több
5 éve 6 hónapja #55038 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
@Ledgeri: Már érzed a véget a játékban?:) Pedig még csak most jönnek majd a tengeralattjárók. Nekem majd akkor jön el a vég mint a WOT-ban, amikor annyira elfogy az ötlet, hogy hetente dobálnak ki új prémium járgányokat, ami egy már meglévőnek a 26. variánsa, csak más festéssel. És persze a 3 vonallal egy bevodkázott nap végén megrajzolt object 254367-at egy teljes ággal együtt. :S A Warshipsnek még 2-3 éve van addig kb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Storm
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56530 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
CV-k eladása nagyságrendileg..



Ilyesmi lesz a képernyő az Inventoriban, ha kijon a patch... Mindig csak a legfelsőt (nem fakított) lehet eladni... Az oroszt meg ha valaki keni vágja, kéretik egy fordítás!

Az első TST- már adtam volna őket el, utolsó TST-n volt annyira hívogató mindkét ág t10-ese, hogy akkor mondtam egy eladási nem-et... PT alapján picit meh, de kb ok.. de mindkettőnél a zuhanóbombázók nagyon ***-ok.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja ledgeri által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #56532 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Most az eredeti koncepció lesz életben? Vagyis arra gondolok, hogy a köztes cv-kkel célszerű 8.0 előtt kiszedni az utána lévőt és megvenni, vagy ezen volt variálás? (100k free xp kéne shoukakura, ha kell elhasználok ennyi free xp-t, nekem megéri, hogy ha vissza is kapok valamennyit a váltás után.
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #56533 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nekem a Shokaku van meg, amcsi ágon meg a hetes. Melyik ágon, s még meddig érdemes előhaladni, h freeből is jusson vissza? Még nem ástam bele magam a témába... :unsure:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.