CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57384 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Jól olvastam WG híreknél, hogy érdemes minden cv-t visszavenni, ha Shoukakunál tartok pl? (stock, de nem fogok free xp-ből kivinni a moduljait, nem érné meg már innen). Amcsiknál csak 1 langleyt kell megvennem szerencsére, japánoknál meg t4-6-ot, oh dear, kell még egy kis pénz :D (ez a december január leevett, 50m creditem volt, most van 3m)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57390 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Grievous írta: Jól olvastam WG híreknél, hogy érdemes minden cv-t visszavenni, ha Shoukakunál tartok pl? (stock, de nem fogok free xp-ből kivinni a moduljait, nem érné meg már innen). Amcsiknál csak 1 langleyt kell megvennem szerencsére, japánoknál meg t4-6-ot, oh dear, kell még egy kis pénz :D (ez a december január leevett, 50m creditem volt, most van 3m)

Mért éri meg visszavenni az alacsonyabb páros CV-ket?
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57391 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Megéri egyáltalán bármit visszavásárolni? Nekem mind a 2 ágon tier 8-as CV van.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57398 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Én azt néztem, hogy nem éri meg visszavennem a Langleyt+Bogue-t, mert a Bogue-ért 1milla kreditet adnak, de most 1.4M-ért tudnám megvenni...
Langley-t 1az1-ben cserélik, így azért nem kapnék kreditet.
Az egyetlen dolog amit csináltam, hogy az újraskillezendő nem CV-s kapitányokra ráraktam az első CV-s skillt: "Aircraft Servicing Expert". A leírás szerint ugyanis resetelik azokat a kapitányokat, akik rendelkeznek bármilyen CV specifikus skillel, de nem CV-re vannak specializálva.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57404 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Csak úgy olvastam ingame, hogy free xp-t is kapunk, ha megvan, vagy ezt a kifejlesztésre gondoltak?

Wait, csak azokat a kapitányokat resetelik akiken van CV skill? Nemár, moskva kapitányt ingyen akartam volna resetelni, na mindegy :dry:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Grievous által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57405 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Én úgy értelmeztem, hogy ha úgy döntesz nem kell a hajó, akkor visszavonhatod a fejlesztést, és akkor kapsz vissza freeXP-t érte (majd az Inventory-ban lesz rá külön rész). Azt mondjuk nem jelzik, hogy ehhez a kikötőben is kell-e lennie a hajónak, de szerintem nem.
Egy kevés freeXP-t kapsz akkor, ha bizonyos modulok ki vannak fejlesztve a hajóidon, és azok átalakulnak a patch-el.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.