CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57426 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Visszavenni akkor kell párost, ha az a legmagasabb elért, és tervezel továbbmenni VAGY messze van a kövi páros XP-ben, kreditben, szóval úgy is kellene még idő. Utóbbit azért, mert többe fognak kerülni a CV-k majd mint most, és nem lesz páratlan, mint XP kereső!
Visszavenni páratlant akkor éri meg, ha olyan küldi van most még hátra, ami változik és nehezebb lesz VAGY pár játéknyi XP-re van a kövi páros!

Free XP-t mindenki fog kapni aki eljutott minimum t6-ig, mert a t4-t6 ugrás XP-ben olcsóbb lesz, mint a t4-t5-t6... ugyanígy a felette lévők.
Free XP jár akkor is ha visszadobod az ág elemeit külön menüben, de csak első próbára!

Kapitány skillreset: amelyik kapitánynak van valami cvs skillje az AUTOMATIKUSAN fog resetelődni, a többit (is) alakítani EGY HÉTIG INGYEN lehet!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, llw99
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57428 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

ledgeri írta: Kapitány skillreset: amelyik kapitánynak van valami cvs skillje az AUTOMATIKUSAN fog resetelődni, a többit (is) alakítani EGY HÉTIG INGYEN lehet!

Tehát csütörtöktől egy hétig (pár napig) minden kapitányomat reset-elhetem ingyen? Nem csak a CV tulajdonságokkal rendelkezőket?
Mert ez nagyon jó lenne... Ez hogy szokott működni. Amikor reset-elem a kapitányt az 0 Xp veszít? Vagy van valami, amit választanom kell, hogy ne veszítsen Xp-t?
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57429 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Kapitány újraskillezése wottól eltérően nem jár xp veszteséggel. Csak úgye az van ,hogy golddért vagy free commander xp-ért tudsz resetelni alap esetben. Mikor ilyen ingyen van akkor a dublon/free commander xp-nél az van írva, hogy 0 a költség mindkettőre.



Áh, én valamiért úgy értettem ,hogy megvett hajónál adnak free xp-t, nemtom miért Xd Akkor nem sietek ezekkel, Hiryuu bent van a kikötőben, de minek adjam el, ha úgy is elveszik és megkapom az árát.
skillreset: Oh, úgy remek. 1-2 kapitányt úgy is resetelnem kéne.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57434 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

hadtjuk írta:

ledgeri írta: Kapitány skillreset: amelyik kapitánynak van valami cvs skillje az AUTOMATIKUSAN fog resetelődni, a többit (is) alakítani EGY HÉTIG INGYEN lehet!

Tehát csütörtöktől egy hétig (pár napig) minden kapitányomat reset-elhetem ingyen? Nem csak a CV tulajdonságokkal rendelkezőket?
Mert ez nagyon jó lenne... Ez hogy szokott működni. Amikor reset-elem a kapitányt az 0 Xp veszít? Vagy van valami, amit választanom kell, hogy ne veszítsen Xp-t?

majd meglátod mikor lesz, nem veszit semmi, sem xpt sem goldot...
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57443 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Grievous írta: Kapitány újraskillezése wottól eltérően nem jár xp veszteséggel. Csak úgye az van ,hogy golddért vagy free commander xp-ért tudsz resetelni alap esetben. Mikor ilyen ingyen van akkor a dublon/free commander xp-nél az van írva, hogy 0 a költség mindkettőre.



Áh, én valamiért úgy értettem ,hogy megvett hajónál adnak free xp-t, nemtom miért Xd Akkor nem sietek ezekkel, Hiryuu bent van a kikötőben, de minek adjam el, ha úgy is elveszik és megkapom az árát.
skillreset: Oh, úgy remek. 1-2 kapitányt úgy is resetelnem kéne.


Az XP a fejlesztéshez kell, a portbanléttel nem függ össze! (Simán kihúzhatsz ágakat free XP.ből anélkül hogy megvennéd bármelyik hajót...
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57503 Írta: splash...
splash... válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nekem bejövős a patch xD
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.