Szovjet rombolók

Több
5 éve 2 hónapja #58027 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

hadtjuk írta: Harcostársak!

Nem tudjátok mit lehet kezdeni az V tier-ű Podvoisky-val, mert nem igazán tudok mit csinálni vele foglaláson, meg füstből lövésen kívül.
Okés, hogy a többi rombolónál jobban bírja a strapát. Egy az egybe még egy nagyobb tierűnek is nekimegyek. Ha hülye az ellenfél és felveszi a harcot, akkor nyert ügyem van, mert amíg lő az ellenfél, addig látom őt, és némi Hp vesztességgel, de győztesen kerülök ki a küzdelemből. De ha van agya, az ellenfél rombolósának, akkor úgy tud spotton tartani, hogy azt se tudom hol van.
Cirkálók, meg BB ellen, meg csak az öngyilkos küldetés marad, a 4 km-es torpedókkal, 7,74 km-es felderítési távolsággal.

Egyáltalán érdemes-e még kifejleszteni valamelyik orosz romboló ágat?
Mert nekem ezek a romboló osztályba sorolt gunboat-ok valahogy nem jönnek be.



Nos, azt hiszem először is az alap szerepeket kell tisztáznunk rombolóügyben. Amikhez te eddig hozzászokhattál, azok a torpedórombolók. Jó torpedók, cserébe van hogy a csata folyamán egyszer sem sütik el az ágyút. A régi japán rombolóág mind ilyen. Aztán vannak a vegyesek, mint az amerikaiak, amik többé kevésbé ágyúval és torpedóval is elfogadható teljesítményt nyújtanak, de nem kiemelkedőek. Aztán vannak a gunboat-ok, mint az említett Podvoisky is. A torpedó csak másodlagos rajtuk, az ágyúk jelentősége nagyobb. Az összes orosz romboló tier7-ig ilyen és felette a Khaba ága. A Khaba már-már cirkálónak tekinthető. A Grozovoi ága meg vegyes. Érdemes-e húzni? Hát ez leginkább a playeren múlik. A hajók jók, de meg kell tanulni kezelni. Cikázz a saját hajók előtt és tartsd távol az ellenséges rombolókat, derítsd fel a torpedóikat és ha lehet daráld le őket. Közben ha nem rád koncentrálnak menj lőtávolságnyira a legközelebbi ellenséges hajóhoz és lődd amíg lehet. Közben folyamatosan manőverezz, lehetőleg kiszámíthatatlanul. Ködből is lehet lövöldözni, de csak ha közben nem torpedóznak meg. Ha összeállsz más rombolókkal, használhatjátok egymás füstjét. Meg persze gyönyörűen lehet sziget mögül csatahajókat zaklatni velük. Amíg nem megy jól, legyél inkább ovatos a játék elején és tartogasd a HP-t a végére.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58043 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BAGETT írta:

hadtjuk írta: Harcostársak!

Nem tudjátok mit lehet kezdeni az V tier-ű Podvoisky-val, mert nem igazán tudok mit csinálni vele foglaláson, meg füstből lövésen kívül.
Okés, hogy a többi rombolónál jobban bírja a strapát. Egy az egybe még egy nagyobb tierűnek is nekimegyek. Ha hülye az ellenfél és felveszi a harcot, akkor nyert ügyem van, mert amíg lő az ellenfél, addig látom őt, és némi Hp vesztességgel, de győztesen kerülök ki a küzdelemből. De ha van agya, az ellenfél rombolósának, akkor úgy tud spotton tartani, hogy azt se tudom hol van.
Cirkálók, meg BB ellen, meg csak az öngyilkos küldetés marad, a 4 km-es torpedókkal, 7,74 km-es felderítési távolsággal.

Egyáltalán érdemes-e még kifejleszteni valamelyik orosz romboló ágat?
Mert nekem ezek a romboló osztályba sorolt gunboat-ok valahogy nem jönnek be.



Nos, azt hiszem először is az alap szerepeket kell tisztáznunk rombolóügyben. Amikhez te eddig hozzászokhattál, azok a torpedórombolók. Jó torpedók, cserébe van hogy a csata folyamán egyszer sem sütik el az ágyút. A régi japán rombolóág mind ilyen. Aztán vannak a vegyesek, mint az amerikaiak, amik többé kevésbé ágyúval és torpedóval is elfogadható teljesítményt nyújtanak, de nem kiemelkedőek. Aztán vannak a gunboat-ok, mint az említett Podvoisky is. A torpedó csak másodlagos rajtuk, az ágyúk jelentősége nagyobb. Az összes orosz romboló tier7-ig ilyen és felette a Khaba ága. A Khaba már-már cirkálónak tekinthető. A Grozovoi ága meg vegyes. Érdemes-e húzni? Hát ez leginkább a playeren múlik. A hajók jók, de meg kell tanulni kezelni. Cikázz a saját hajók előtt és tartsd távol az ellenséges rombolókat, derítsd fel a torpedóikat és ha lehet daráld le őket. Közben ha nem rád koncentrálnak menj lőtávolságnyira a legközelebbi ellenséges hajóhoz és lődd amíg lehet. Közben folyamatosan manőverezz, lehetőleg kiszámíthatatlanul. Ködből is lehet lövöldözni, de csak ha közben nem torpedóznak meg. Ha összeállsz más rombolókkal, használhatjátok egymás füstjét. Meg persze gyönyörűen lehet sziget mögül csatahajókat zaklatni velük. Amíg nem megy jól, legyél inkább ovatos a játék elején és tartogasd a HP-t a végére.

Bagett!
Köszi, hogy leírtad a gondolataidat. Megpróbálok filmet keresni a Gunboat-okról a YT-on. Sajnos az orosz rombolókról nem sok csata van fent.
Podvoisky-ről csak egyet találtam.
De a Gnevnyről meg csak 2017-es van...

Igazából az a baj ezzel a Gunboatos hozzáállással, hogy vagy bejön, vagy nem. De ha nem jön be, akkor nincs menekvés, fürdik a legénység... Míg ha torpedók nem találnak még mindig van lehetőséged újabb találatra. Csak ki kell várni míg újból betöltenek...
Akarom mondani, ha cirkálót, BB lövök, akkor az minimum visszalő. :dry:
Bár, néha a BB-k lenyelik a sebzésemet, mert mire rám áll az ágyúival már nem biztos, hogy látszom. Meg ha látszom, akkor is próbálok kanyarogni. Meg Ap helyett He kéne töltenie... B)
Csakhogy a lövésemmel spotolodom, és a cirkálók ritkán hagyják ki azt az egy fragot... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #58049 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Ezek az orosz rombik egy külön tudomány.Akinek megy az állat dolgokat müvel vele akinek nem (pl:én)csak szenved mint disznó a jégen.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58056 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
hadtjuknak:)

Régi felvétel ez is, de most is aktuális :cheer:
Udaloi
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59750 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Leningrád új festése :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59855 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
igaz, hogy teszt szerveren, de megnéztem magamnak ezt a khabat, 0 camo (csak festés), ágyúzásra hegyezve, habár IFHE-t nem raktam rá, mert nem tudtam eldönteni kell-e









(furcsa szín a 8.3-as textúra tömörítő okozza, de nem zavaró csatában)

Ööö normális ez a non pen szám? Xd
holnap akarok grozoval menni, arra sima dd skillezést raktam
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.