Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58177 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kezdtem örülni, hogy végre összeszedtem egy fejlesztős prémhajóra a szabad tapasztalati pontot, mióta az első megjelenését meghirdették. Erre 1 millát kell fizetni érte. Mire összeszedem, kiveszik a játékból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58208 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elkezdődött... mármint a hétvége. "Jobbnál jobb játékosok" ülnek a gépeik elé, csak hogy bosszantsák a többi játékost. :angry:


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58210 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na remélem ezt az Alaska OP szart nerfelik hamarosan mert azért az túlzás hogy ha AP val lő akkor is annyit sebez mint egy BB sőt Kurfustot átlőtte úgyhogy nagy szögben haladtdam, amit még Yamatoval is pattint. Ha meg HE vel lő akkor meg kettesével rakja a tüzet ! Hajamat téptem én meg soha nem tudok egymás után gyújtani 2 szer.
Yamato meg Musashi is átlagba 10 körül gyullad meccsenként. Ebből 6 ot a csira Alaska rakott.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58211 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na a délutáni szerverleállás után meg is kezdődött a hétvége a WG-nél. Addig jó meccseim voltak, utána zsinórban 10 bukó meccs (az a fajta, mikor az ellen elveszít 3-4 hajót max., míg a mi csapatunk 10 perc alatt elhullik). Teljesen élvezhetőek ezek az előre eldöntött, manipulált meccsek (hiába talál a csapat, minimál sebzések, az ellen meg csak osztja a citadellákat....)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58238 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sokadik csata után végre van 1 db lelőtt repülőgépem. :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58240 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Acetil_coenzim_A írta: Sokadik csata után végre van 1 db lelőtt repülőgépem. :angry:


Ez már csak ilyen. Ilyenkor szoktam mégremben letörölni a játékot, hogy aztán másnap ismét visszarakjam. Ahogy a viccben is megemlékeztek róla: "vadász, vadász,szopni jársz te ide. "
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.