Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58325 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Trucker39 írta: Ez a csata két reportolást "ért". Pontosabban négyet, de kaptam két compliment-t is. Nem ebben a csatában lettem pink. Ebben járt le.



Amilyen hangulat van most, simán nyomnak a CV-re reportot... csak úgy...
Arty wot szindróma....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58326 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mcarthur73 írta: Kikapálhatnák végre az összes úszó sza*láda CV-t a játékból..Tényleg reális a wg szerint,hogy Missi-vel 5 találat AP-vel midway-be és 0 sebzés???? Rossz vicc ez a cv "osztály".. :sick: :sick:


Átlőtted a hangárfedélzetet, csak a gépek épp fenn repkedtek. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58327 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
A legénységi hálóba csapódtak a lövedékek és a matracok felfogták a gyűrődést... :evil: B) :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58328 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez nem állt ott a főfedélzeten? :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58329 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem tudom, miért lövöldöznek a csatahajók AP lőszerrel hordozókra, azt meg végképp nem értem, hogy ez hogyan függ össze, hogy "de azonnal dobják ki az összes hordozót a játékból" hype-l.

Mindössze csak meg kellene nézni a hordozókat, milyen páncélzattal vannak ellátva és utána olvasni, hogy az a vékony lemez elegendő-e, hogy aktiválja például a Missouri fő lövegének késleltető gyújtóját. Vagy csak egyszerűen átszalad a hajótesten, különösebb károkozás nélkül.





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58330 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha overpeneled, de elfogy a modul hp-ja az adott részen, akkor természetesen 0 sebzésed lesz, ez is egy figyelendő szempont. Ez van, kb ugyanúgy kell lőni őket, mint eddig, azt ne variálták át.



Édes... hsienyang mellé esetleg winrate-et NEM ADNA A DRÁGA RENDSZER VÉGRE?!










ennyire jó winrat-em nem volt az elmúlt napokban ,hogy ezt kikapjam, és ofc a 3 bukó miatt el is ment a prémnap utolsó órája -.-" (azt a maradék 15 percet ami volt ténylegesen azt szobatársammal elment, mert ki kell költöznünk a koliszobából másikba, mert miért legyen 2 ember egy 3 fős szobába...)
free xp-ből kihúztam a torpedókat és a lőtávot, mert irritál ez a 8k-es torpedó, lightningon is zavaró, pedig ott sima és nem dwt-sek, 61 csomó ilyen kevés? Mert a japán 12km-es ugye 67 cosmós, Z-43 10km-ese s 67 csomós

ja, a 3. meccs t6-8 volt és úgy nem sikerült bármit eltalálni, fushun felspotolt miután felspotoltam és eltelt pár másodperc, mert folyton arra ment amerre menni akartam és utána elkezdtek lőni hatan, supportom neg nem volt, meg egy afk leander se segített sokat
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.520 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.