Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 2 hónapja #57761 Írta: dimre
dimre válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a rankednek titulált valami, előre lezsírozott csatákkal valami isteni szórakoztató, két napig lifteztem 11-10 között, most látom a fényt az alagút végén, a delete billentyű megoldotta a problémám.
Félkarú rablónak nevezném játék helyett, csak nyeli a pénzt, de nyerni soha nem fogsz (én elég rég nem költöttem rá, "hál istennek").

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57762 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

dimre írta: Ez a rankednek titulált valami, előre lezsírozott csatákkal valami isteni szórakoztató, két napig lifteztem 11-10 között, most látom a fényt az alagút végén, a delete billentyű megoldotta a problémám.
Félkarú rablónak nevezném játék helyett, csak nyeli a pénzt, de nyerni soha nem fogsz (én elég rég nem költöttem rá, "hál istennek").

akor mitöl félkarú rabló?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57794 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért mindennek van határa. Azt hiszem, most lett tele a törpöm ezzel a játékkal.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57801 Írta: dimre
dimre válaszolt a következő témában: Dühöngő
Max. tapasztalatot nyerhetsz, sikerélményt, elégedettséget nem, sokan dobálják be a lóvét mint a nyerőgépekbe, esély a nyerésre a hangyafasznál is kisebb. Lehet rá legyinteni, mint sokan teszik "oroszoktól mit vársz" szöveggel, tudom van egy játékszabályzat (ami soha nem a játékos érdekeit védi, más fejlesztőknél sem), de sztm sok-sok játékosnak tele van h.cipője a WG-vel. Ha reálisan megnézed, ez egy ingyenes játék, mégis többe kerül bármely más játéknál, nem a prém dolgok zavarnak, csak az áruk, van olyan hajó (csomag) amiért két tripla A-s játékot veszel. Ezenfelül manipulált az RNG (aminek randomnak kéne lennie), mily érdekes, csak akkor nyersz ha a WG "istenek" is úgy akarják, vagy lehet én vagyok a suta, és pár perc alatt elfelejtettem hová kell célozni, de maga a csapatsorsolás is egyfajta kiválogatás, én leszarom a statisztikát azért szeretnék játszani, hogy jól érezzem magam.
PL. amikor összejönnek a dolgok (sírból jött vissza a hajóm, ezerpárszáz HP-ról) vagy a ruszki mókusok nem tekerik a számlálót, csinálhatsz bármit akkor sem tudsz sebezni, nem nyerhetsz (ahogy az általam nagyrabecsült Panzer Heki mondaná, olyan szórása van mint egy vetőgépnek).
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja dimre által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57828 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Édes istenem, ez a hulladék nap...
Gadjah-val megyek, jutland mellölem kilövi egy loyang, füstöt húzok, tolatok, látom ,hogy jönnek a torpedók, próbálom kerülni, de 1 pixellel elkap, javítok, 2 perccel később meghaltam utána random lövéstől, 2500 dmg-em volt és nyertünk. NICE.
Musashival meg 5 haj ókezd el lőni, nincs spot, nem tudok kire lőn, meg ha tudok az röhögve kikerüli, 10k dmg, meghaltam és nyertünk valahogy, PLS. Következő meccsen meg lerammol egy Iowa, mert senki se lötte, én Donskoit próbáltam, mert úgy voltam, hogy 4 hajó CSAK ELINTÉZNÉ EGY BB-t, tévedtem, 5k-ról lerammolt, bukó, 59k dmg, jó vicc.
Kronstadttal meg 80k dmg bukó, majd 200k-val...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57833 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap nekem ugyanez volt, pepitában. Amikor semmit sem találtam el, alig sebezek, na az győzelem. Amikor meg életem csatáját vívom meg, az lose. :D
Azt elfogadom, hogy 20 km-ről nagyon kicsi az esélye eltalálni bármit is. De amikor 8 km-ről hat lövedékből 3 talál, amiből egy rikosé, egy törik, egy meg penetrál 0 sebzéssel. Hát, ez az élmény, megfizethetetlen. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala, dimre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.