Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58332 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
MI A BÜDÖS JÓ ISTENÉRT NEM ENGED A RENDSZER NYERNI?!



CSinálok bármit, BÁRMIT ÉS NEM, A CSAPATOM AZ ELSŐ PERCEKBEN LEHAL, SEBEZNI SE TUDOK, MERT ÖTEN ELKEZDENEK LŐNI EGYBŐL AMIT ELÖKERÜLÖK A SZEMÜKBEN.És még kéne 3 ISTENVERTE WIN, hogy meglegyen a daily mission, hogy MINIMÁLIS eséllyel megtudjam szerezni a t6-os brit cv-t, esetleg a t8-ast, HA, összelehet vásárlás nélkül az utobbit szerezni persze.

Annyira elegem volt most, hogy a gépet indítottam újra a kliens kikapcsolás helyett. Ja, az is jó volt, hogy utolsó 2 mecsen 200-600 között mozgott a ping mutató, torrent program el se volt indítva ma, netet zabáló program csak a wg programja volt, a net alapból stabil, 4 év tapasztalat alapján mondom (kollégiumi net)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58333 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyenkor szoktam megpróbálni a scenario-t, és ha az sem megy, akkor coop. Amikor nagyon kell a kötelező win, akkor már nem érdekel a büszkeségem, és megyek coop-ba :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58334 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én meg két bukta után kilépek, 5 perc múlva vissza, és (általában) utána jobb csapatokba sorsol. Ha mégsem, 2 bukó után újra ki-be...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58336 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Erre felé sem mennek jól a dolgok, pedig a mellékelt példa mutatja, hogy nem szoktam unatkozva hajókázni. Mondjuk, mit is vár az ember olyan játékosoktól, mint ebben a csatában az egyik rombolótól. Beállt a térkép sarkába a játék elején és számára ennyi volt a csata. Ő maradt utoljára, mert senki nem találta meg.



Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58337 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Well, coopot azért nem akarom, mert 5 év mire meglesz ott a 3600 base xp :D

scenario, hm, esetleg, habár most az első kör is csak 4 csillagos volt, 2 CA ott hagyott 2 transportot.... (utána vettem észre, hogy scenario nem jó a brit hajós küldihez ami 500 coalt ad -.-" )

jó, ping gond megvolt, tényleh a nettel votl gond 10 percre, ami wtf :huh: (legalábbis az , hogy pár mbit helyett pár kbittel jön le egy videó, az elégé gyanús...)

háh, csak marha zavaró, hogy hsienyang stock volt viszonylag, így is elment 20k free xp a hull cserére, aztán még kellett free xp a torpedókra és ágyúkra, oszt az se volt elég a győzelemhez... (nemtom, PA és brit dd-k eddig nem jöttek be, német az ok, japánnal kezdtem, orosszal nem játszódtam, amcsim van t7-iig, de t6-ról indultam alapból)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58340 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
2 óra kellett, hogy meglegyen a 3 küldi? Behalok Xd




Miért játszanak hülyék a scenarioval is? Pl a győztes DoY meccsen egy GNEI elment a TRANSPORTOKHOZ, de nem lött ki egyet se ofc, de why? Emiatt missouri lerammolt 2 transportot...
Másik meccsen Nelsonnal meg egy Yorck campelt hátul, majd miután írtunk a chatre ketten visszaírt, hogy nem bot, és elindul a transportokért, kb akkor mikor ovlt 1-2 perc hátra, hogy az első transport elérje a pontot, ahova kell mennie, mondanom se kell ,hogy egyet se szedtek ki minskkel mielött fail lett a küldi...

Meg a CV-s enemy flottánál a Nicholas mióta jön be a transportokhoz szemből? Mert utolsó 2-3 meccsen azt csinálta, nem kerülte meg a szigetet, hanem elindult egyenesen előre (vagy farragut, nem rémlik a hajó típusa)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.465 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.