Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57867 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na igen a csatában nyújtott teljesítmény és a győzelem köszönő viszonyban nincs egymással. Nálam már második hete tart a szívatás. Ha cirkálóval, csatahajóval játszok igyekszek mindent megtenni és ott is vagyok a csapat legjobbjai között rendre, de csak vereség, vereség, vereség...
Erre beülök hülyülni a VI-os CV-mbe, amiről fingom nincs, addig se voltak a kedvenceim, csak ismerkedésként játszottam velük néha és hirtelen elsőre azt sem tudtam, hogy kel felszállni, aztán jöttem rá hogy dupla katt, mikor már szerencsétlenkedtem vagy 1-2 perce, erre egymás után 3 győzelem is.
Vagy ma, sorra teperek a rangsoroltban 4 csatából ibukival 4 vereség, aztán most kapjátok be alapon megyek egyet CV-vel randomban, na de berak VI-al a csupa nyolcas BB meg cirkálóval én voltam csak VI-os a CV-mel, hát kapd be WG, nem ajándékozok nektek 15-20 perc szopatást az életemből, egyből ki is léptem. Erre a nézem a csata végeztével győzelem, ráadásul a csapatom totál lealázta az ellenfélt, alig volt vesztette hajója a csapatomnak.
Na mondom hátha megjött a szerencse, megyek megint az ibukival, na meg is lett az 5. vereség is zsinórba vele ma is.
Szarházi WG.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Alex0303 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57896 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma nem lehet értelmes csapatokat kikapni? Meg ez is a nap fénypontja volt





ÉS NEM ÉN VAGYOK A LEGUTOLSÓ, BEHALÁS

Meg Gadjahval egy ilyen, itt is kellett volna egy istenverte csapat, és ezt megnyertük...






Lassan IQ teszt kéne ide, komolyan...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Reaver winner
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #58028 Írta: Reaver winner
Reaver winner válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól indul a mai nap......






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58047 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó, ez a nap egy hulladék, felvettem a küldit ami ad wg konténert, de sehogy se tudok szinte top2-be kerülni, mikor folyamat ott voltam eddig, szinte folyton 3. hely vagy alatta vagyok... COOPOKBAN IS



2x voltam top2-ben eddig...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58085 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Jó, ez a nap egy hulladék, felvettem a küldit ami ad wg konténert, de sehogy se tudok szinte top2-be kerülni, mikor folyamat ott voltam eddig, szinte folyton 3. hely vagy alatta vagyok... COOPOKBAN IS



2x voltam top2-ben eddig...


Én is szépen haladok vele :D


3 top2-es csata, 1 coopban, 2 randomban... Az a legidegesítőbb, hogy 10 km-re levő ellenségbe beleengedek egy full salvo-t, 5-6 penetration, és 0 sebzés...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58089 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mióta megtudtam ,hogy csak egy "nyamvadt" prémnapot ér a konténer, így nem foglalkozok ezzel :lol: coop felejtős, azért 40x top2-be lenni, az marha sok időt elvesz, ok, hogy 6-10 perc max a csata ha sokáig tart, de az akkor is nagyon sok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.517 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.