Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59420 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta:

Shayarane írta: Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...


Az komoly. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Monitor ki van kapcsolva vagy hogy játszol ? Max lőtávról nyomod ? De még ezekkel együtt is többnek kellene lennie :silly:


Nemcsakhogy ki van kapcsolva, de még háttal is ülök neki (ráadásul a szomszéd szobában) :D
Ugyanúgy csináltam, mint amikor 100k feletti sebzéseket viszek be... amikor nem szeret a rendszer, olyankor 10 km-ről is mellémegy/lepattan/nem sebez semmi. Például az új ruszki vasdarab (Vladivostok) a kellemesnek hangzó 42%-os gyújtásával 72 találatnál 0 tűz... Érdekes dolog ám a WG-matematika...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59423 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shayarane írta:

Tomc írta:

Shayarane írta: Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...


Az komoly. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Monitor ki van kapcsolva vagy hogy játszol ? Max lőtávról nyomod ? De még ezekkel együtt is többnek kellene lennie :silly:


. Például az új ruszki vasdarab (Vladivostok) a kellemesnek hangzó 42%-os gyújtásával 72 találatnál 0 tűz... Érdekes dolog ám a WG-matematika...


1.:
Fej vagy írás? 50% esély! Vagy mégsem?

2.:
A gyújtás a fedélzeten történik tudtommal. Azaz, ha fentit hozzáadod , ahhoz, hogy a 72 találatból 59 a hajó oldala, akkor...

Igen bosszantó, nyílván.
De azt is vedd hozzá, amikor maxlőtávról citadella esik. Pl. Vagy, amikor belősz random a füstbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59426 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor éppen szeret a játék (kb 2 hetente egyszer), akkor 10 csatából 10 győzelem, AP salvoból 2-3 citadella, HE salvoból 2 gyújtás, 100k feletti damage még akkor is, ha éppen bénázok, 2-3 kill meccsenként...
Ha meg nem szeret, akkor jönnek az ilyen 0-sebzéses csodák, mert minden mellémegy, lepattan, nem sebez, plusz az olyan teamtagok, akik DD-vel elmennek a térkép sarkába ahelyett, hogy foglalnának, fele brigád afk, CV mindent csinál, csak azt nem, amit kéne, és a chaten osztják ám az észt ezerrel azok, akik már az első percben megölették magukat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59427 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shayarane írta: Amikor éppen szeret a játék (kb 2 hetente egyszer), akkor 10 csatából 10 győzelem, AP salvoból 2-3 citadella, HE salvoból 2 gyújtás, 100k feletti damage még akkor is, ha éppen bénázok, 2-3 kill meccsenként...
Ha meg nem szeret, akkor jönnek az ilyen 0-sebzéses csodák, mert minden mellémegy, lepattan, nem sebez, plusz az olyan teamtagok, akik DD-vel elmennek a térkép sarkába ahelyett, hogy foglalnának, fele brigád afk, CV mindent csinál, csak azt nem, amit kéne, és a chaten osztják ám az észt ezerrel azok, akik már az első percben megölették magukat.


Igen tisztelt Uram!

Minden tiszteletemmel megkérdezném: Biztos, hogy Te mindent jól csinálsz?
wows-numbers.com/player/541469202,Shayarane/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59428 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő

pgergo77 írta:
Igen tisztelt Uram!

Minden tiszteletemmel megkérdezném: Biztos, hogy Te mindent jól csinálsz?
wows-numbers.com/player/541469202,Shayarane/


Egy szóval sem írtam, hogy én tökéletes vagyok :) Én is szoktam bénázni, van, hogy hülyeséget csinálok, de olyankor nem is panaszkodok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59429 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shayarane írta:

pgergo77 írta:
Igen tisztelt Uram!

Minden tiszteletemmel megkérdezném: Biztos, hogy Te mindent jól csinálsz?
wows-numbers.com/player/541469202,Shayarane/


Egy szóval sem írtam, hogy én tökéletes vagyok :) Én is szoktam bénázni, van, hogy hülyeséget csinálok, de olyankor nem is panaszkodok :)


Akkor egy picit máshogy. SZERINTEM a csaták egy részében (ami azért messze nem olyan nagy rész, mint itt sokan gondolják, állítják) valóban nehéz jól, jót játszani, talán, mondhatjuk, hogy rajtunk kívül álló okok miatt. De véleményem szerint az összes többi csatában meg lehet keresni az eredményes, a CSAPATUNK SZÁMÁRA FONTOS megoldásokat. Ezért, ha megengeded, én a következőt merném mondani: Mindenki akkor jár a legjobban, ha nem kifogásokat keresünk (rng, wows Istene), hanem küzdünk, megyünk, TANULUNK. És akkor jobbak, eredményesebbek leszünk. SZERINTEM. És kérlek, ne haragudj, de a statod megnézve szerintem Neked is van hova fejlődnöd. Peace.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja pgergo77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shayarane

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.379 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.