Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59244 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jaj, de szeretem a 2 cv-s mm-et, Ja, NEM -.-" meg most egy nem AA-ra skillezet dd kapitánnyal leszedem a legtöbb gépet a meccsen? Pls team...








Meg mi a franc ez az új meta, hogy az AP dive bomberekkel i a dd-re mennek rá a cv-sek? -.-"
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59247 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Jaj, de szeretem a 2 cv-s mm-et, Ja, NEM -.-" meg most egy nem AA-ra skillezet dd kapitánnyal leszedem a legtöbb gépet a meccsen? Pls team...


Meg mi a franc ez az új meta, hogy az AP dive bomberekkel i a dd-re mennek rá a cv-sek? -.-"

Kell nekik a siker. ;)
A minap Leoval ezért lettünk leoltva....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59264 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
EZ MEG MI A FRANC?!









Shmakazen modulokon kívül van hajóhp egyáltalán? Mewrt hogy csak modult sebeztem HE bombázókkal, az vicc.... Rocket squad meg a CL, CA, BB ellenes....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59265 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
BB vs BB tier 9 full hp AP két átütő találat , nulla sebzés. Viszonylag gyakori. Akkor itt miért lenne más? :whistle:
C'est la vie....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59268 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Büdös undormány ez a játék. Lehetetlen győzni. Egyszerűen akármit csinálok mindig bukta. Az ellennek adja mint állat szemből cita, gyújtások minden ! Képet se rakok annyit sem ér eza szaros szerencsejáték

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59286 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hah, lfetcher vs midway, good joke, ja, közben egy orosz dd is lő a füstből, isteni, jó hogy nem tudok védekezni, leglaább a szorzóm megmaradt mert bukó -.-"







meg jutland meccs, vezetünk 2 cappel, több hajót lőttünk ki, majd elbuktuk, nemtom hogy, aztán írja valaki ,hogy csináltam semmit, csak kerültem egyet. Ja, mégis MIT kellene csinálnom miikor RADAR CA van a bázison és egy JB van itt HE-vel betöltve? -.-"






hm, mikor OP cv-re gondolnak akkor midwayre gondolnak sokan? Mert sokszor látom azzal top helyen az embert cv-vel...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.536 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.