Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59430 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem foglalva állást megjegyzem, h mikor csobbanok és egy mozdulattal lépek ki a pályáról/a játékból is, általában a saját hülyeségem szoktam szidni közben :silly: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pgergo77, Shayarane

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59434 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megnéztem a statot, ha már be lett linkelve. Nos... szerintem T5 hajóknál magasabb szintre ne menj!

Mindenkinek sokkal jobb lenne.

Olvasgattam a hozzászólásokat, stb. Mint végül kiderült, a játéknak semmi baja. Nos, ez így persze nem teljesen igaz, hiszen ezer sebből vérzik, de ami a panaszt illeti, nem az a baja, amire a játékostársunk hivatkozik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59435 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Trucker39 írta: Megnéztem a statot, ha már be lett linkelve. Nos... szerintem T5 hajóknál magasabb szintre ne menj!

Mindenkinek sokkal jobb lenne.

Olvasgattam a hozzászólásokat, stb. Mint végül kiderült, a játéknak semmi baja. Nos, ez így persze nem teljesen igaz, hiszen ezer sebből vérzik, de ami a panaszt illeti, nem az a baja, amire a játékostársunk hivatkozik.


Így, utólag sajnálom, hogy belinkeltem a statját. Nem kellett volna. Mondanivalóm nem ellene szólt, sokkal inkább a tendencia ellen. Nem igazán értem, miért egyszerűbb sokszor vélt és ritkábban valós sérelmeik miatt teleírni a fórumot, mint a dolgok mögé nézve megpróbálni jobbnak lenni. A stat nem jelent mindent, de szerintem az azért hamar kiderül, ki mennyire ismeri a játék mechanikáját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59438 Írta: Tutturu
Tutturu válaszolt a következő témában: Dühöngő
:blink:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Tutturu által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59447 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos, boldog vagyok, hogy így ki lettem elemezve :)

pgergo77:

meg lehet keresni az eredményes, a CSAPATUNK SZÁMÁRA FONTOS megoldásokat. Ezért, ha megengeded, én a következőt merném mondani: Mindenki akkor jár a legjobban, ha nem kifogásokat keresünk (rng, wows Istene), hanem küzdünk, megyünk, TANULUNK. És akkor jobbak, eredményesebbek leszünk. SZERINTEM. És kérlek, ne haragudj, de a statod megnézve szerintem Neked is van hova fejlődnöd.

Ezzel teljes mértékben egyetértek :) Nem vagyok tökéletes, bénázok, de igyekszem jobb lenni, persze ez nem mindíg sikerül :)

leopardusz:

Nem foglalva állást megjegyzem, h mikor csobbanok és egy mozdulattal lépek ki a pályáról/a játékból is, általában a saját hülyeségem szoktam szidni közben

Én is :)

Trucker39:

Megnéztem a statot, ha már be lett linkelve. Nos... szerintem T5 hajóknál magasabb szintre ne menj!

Mindenkinek sokkal jobb lenne.

Igérem, soha többet ki se dugom az orrom coopból... :D


Ez egy olyan játék, ahol kell lennie veszteseknek is, és győzteseknek is, és ez így van rendjén. Van, aki napi 1-2 órát tud játszani, van, aki egész nap ott tud ülni a gép előtt, ebből adódóan valakinek több a rutinja, valakinek kevesebb. Van, aki ügyesebb, van aki kevésbé ügyes, nem lehetünk egyformák :)
Soha nem panaszkodtam olyankor, ha veszítettünk, akár én voltam béna (előfordul), akár a csapattársak hülyeségei miatt buktuk el a csatát, elvégre ez egy játék, arról szól(na), hogy az ember kikapcsolódjon, jól érezze magát. És nincs bajom a vereséggel sem, ha egyenlő esélyekkel indulna az ember a csatákba, és csak a saját (és csapattársai) ügyessége döntené el a dolgot.

Búcsúzóul:

:)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59448 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na látod h el tudod találni...??! :silly: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shayarane

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.404 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.