Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 3 napja #59337 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
jól van, furious-szal t8, miindenhol fighterek amik leszedi ka gépeimet, de az enyéim szinte semmit se dolgoznak -.-"










Elment 11 perc fölöslegesen az életemből. És az már kész teljesítmény a csapattól, hogy 14k dmg mellett nem utolsó voltam....

Orosz ognevoi dd-vel mi van? Elmentem mellette Lexngton HE dive bomber osztagával, egyik pllanatban hirtelen leesett minden gép hp-ja a felére, majd a maradék is. Utána meg 6-tal indultam neki a GoKunak amire menni akartam először, mert a WG system azt a küdlit adta, hogy legyen 2 gyújtásom. Aha, odaérnék gokuhoz, de 6km-re lévő zao aa-ja leszedi egyből az egész rajt, OK (utána meglett később a küldi)

Meg olyna jó ez a küldi rendszer, musashival 10 secondar hitet kért, ja, csak a flotta után "loholtam", mert azok elmentek a map másik felére, közben a t10 brit cv is zaklatott folyamat, szinte 0 aa supporttal, conqueror, seattle és worcester is lőtt, 62k dmg-gyel meghaltam, 1.9m potenciális sebzéssel és nyertünk, meg utolsók között voltam, gj team, biztos jó volt a teaparti a map szélén -.-"
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 napja - 5 éve 2 napja #59342 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mindössze négy perc telt el a csatából. Érdemes megfigyelni a Birka menet elhelyezkedését. Ilyenkor viszket az egér a kezemben. Legszívesebben közéjük engednék egy halom torpedót.

Nem nagyon látszik a képen, de folyamatosan segítséget kértek, mert EGY!!! darab romboló volt velük szemben. Igen, az ott kilenc hajó nagyjából egy sziget mögött.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 napja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 napja #59347 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Legközelebb ne fogd vissza magad elsőre úgyis csak 3 rózsát kapsz Csak sokszor én is azt nem értem minek játszik az ilyen Költséget ígyis úgyis levonják vagy ő akar lenni a szuper túlélő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 napja #59396 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 órája #59412 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
tehet egy szívességet a WG.... Hetek óta szopórollerre tett. 10-ből jó ha van 1 nyertes csata, de az is felejtős. Csatahajókkal a sebzés minimális, jó ha csatánként 40-50-ezret össze bírok kínlódni (IX, X-es hajókkal is). El is adtam a Yamatot, nevettséges, de tier V-ös, VI-os hajókkal jobbat megyek.... Amilyen jó volt ez a játék az elején, olyan szépen bassza el a WG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59418 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shayarane írta: Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...


Az komoly. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Monitor ki van kapcsolva vagy hogy játszol ? Max lőtávról nyomod ? De még ezekkel együtt is többnek kellene lennie :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.