Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hete #59207 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ez nagyon jó, Musashival vagyok egyik oldalt, de szembe jön velem 2 yamato, mondom inkább hagyom és megyek a másik oldalra, csak ott is elkezd mindenki meghalni, capelni meg nem capel senki, mert 4 dd + 1 cv-s meccs...
és azért buktuk mert utolsó másodpercben még volt 7k hp-ja az OP t10 cv-nek :dry:








Aha, hogyne, 700 hp-s Amagira rámegyek shoukaku AP bombázókkal, igaz, hogy oldalról de sok lehetőségem nem volt, teljesen beszűkülve rámegyek, miss, MISS?! HOGY A BÜDÖS JÓ ISTENBE MISSEL MIKOR A 2 SAROK VOLT KINT A HAJÓRÓL?! És természetesen bukó, ahogy ez is:



2 meccset mentem csak ezzel, naval battle miatt nem akartam pontot bukni, de így is most 8/9-en állok, vagy ezzel, vagy a kronstadt bukó miatt buktam egy pontot
Lexingtonnal meg... igaz, hogy elment 2-3 percem azzal, hogy el kellett mennem a géptől, hogy segítsek, de t120-ben mi a büdös jó istent csináljak? Ráa akartam menni egy musashira HE bombákkal, csak a füstből előjött egy republique és egy mino és 2 másdopercen bleül eltünt a teljes osztagom sebzés nélkül. Nagyon jó a cv rework, nagyon jó (a másk végleg meg a tegnapi flambass vdeó, mikor kb semmi se állítja meg az embert)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59208 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Új negatív rekord...





108 kilőtt skúlóból talál 1!!!, az is OP. 5 hajó lő rám HE-vel, folyamatosan ég legalább 1 tűz, persze sziget mögül, becélozhatatlanul.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59211 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt hogy sikerült összehozni ? Ilyet se nagyon látok, hogy Montana-val ezt alkotja valaki. 108 bol 1 hit szerintem valamit rosszul csinálsz. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59212 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez szép! :blink: Hogy a fenébe? Én már akkor tépem a hajam, amikor 100-ból 22 talál, de az az 1 nagyon kemény!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59219 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Ezt hogy sikerült összehozni ? Ilyet se nagyon látok, hogy Montana-val ezt alkotja valaki. 108 bol 1 hit szerintem valamit rosszul csinálsz. :whistle:


Nem szeretett aznap a rendszer :) Montyval általában ilyeneket szoktam menni:







A sokadik 0-találat után követtem a lövedékeket (Z), és a fele lőszer az oldalát mutató hajó előtt esett a vízbe, a többi meg túlment rajta... érdekes a szórás... aznap amúgy volt olyan csatám is, ahol ugyan eltaláltam, de a fele non-penetration volt, a maradék meg lepattogzó... ami meg véletlenül talált, az OP... na ilyenkor szoktam kilépni, és inkább pasziánszozni :D
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #59221 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na ezek már mindjárt más eredmények! :)
21:9-es monitort használsz?
Engem 10 napja szívat a rendszer, szinte nem tudok csatát nyerni olyan jó csapatokba dob be. :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete llw99 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.