Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 10 hónapja #64390 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
A t8 prém cv-kből a BigE a legerősebb, ez nem kétség, nagy raj, hp jó, AP bombás, nem egy kellemes ellenfél, ha ellenem van. Ja, látom, nincs shopban, nem csoda miért, Belfastt is hamar "kivették" a shopból. Gondolom Santa container és társaik shipdrop listjében benne van azért, csak good luck ahhoz :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64391 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Van benne valami, amit állítatok.

Én azért annyira nem érzem erősnek.

A rakétás támadó raja használható csak, de az is rombolók, meg könnyű cirkálók ellen. Gyakorlatilag, helyben megfordul a raj. Ilyet más hordozó nem tud.

A torpedói lassúak, a bombái meg valami furcsa, elnyúúúúúúúújtott támadó körben esnek le.

A Graf Zeppelin kifejezetten jó romboló vadász. El kell felejteni rajta a bombákat, más baja nincs neki. A támadó raja megfelelő. A torpedó raja meg kifejezetten gyorsan oda ér, ahová kell. Igaz, ennek ellentettje a torpedók maguk, mert azok meg bűn lassúak.

Az Enterprise támadó raja nem olyan mint a Lexington hordozóé. Sok rakéta, de nem nagyon üt át szinte semmit. Mondjuk a Lexington támadó raját bűn is lenne a sok rakétás módon használni. Az a Tiny Tim varázs ország bejáratát jelenti. Ott kell jól megtanulni használni, utána a Midway-n meg szét csapni a népet vele.

Mondjuk ez a csata ellentmond az állításaimnak, de már nagyon elegem volt ma. MINDEN CV csata, amibe beléptem T10 volt. Kapják be.
Persze T8 hordozókat vittem.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64395 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Én a lexy-nél kifejezetten a sokrakétás rajt használom, mert szerintem sokkal de sokkal jobb főleg rombolók ellen. A tiny meg pontatlan. Amikor jön egy romboló akkor a sok rakétás egységgel oldalról kell támadni és végigszántom vele a szerencsétlen rombolót. Ellövöm a motort, a kormánylapátot, torpedóállványt is egy sorozattal és ha ügyetlen és bekapcsolva hagyja a légvédelmet akkor 2 max 3 ráfordulásból ki is tudom kapni. 7-8-10 ezret is rájuk tudok verni. Van, hogy egy csatában az első felében mind a 4-et ki is szedem és jön a többi. Nehéz cirkálók és csatahajók ellen nem sokat ér a gyújtáson kívül de azokra ott a gyújtó bomba meg a torpedó. Amikor még nem tiltottam le a chat-et akkor többször is láttam az ellenféltől a megjegyzést (pár romboló kiszedése után), hogy látni melyik oldalt van a jobb hordozós és kérdezték is, hogy mit használok. Amikor rombolóval megyek akkor nem szeretem az enterprise-ot ellenfélnek, mert ugyanazt csinálják mint én a lexyvel csak őnekik nagyobb a sebzésük és van, hogy egy ráfordulással majdnem lenulláznak. :D Tiny-t használnék ha annyira pontos és erős lenne mint a shokakunak. Egyébként a 8as cv a tier 10es csatában már teljesen megszokott. Akkor lepődök meg, ha fair a küzdelem vagy tier 6ba dob le ami szintén unfair a többi játékossal szemben, főleg ha a hordozós érti a dolgát. Tier 10-ben meg menteni kell a rajokat, spottolni és különálló rambózó hősöket keresni :D Hallanddal meg nem tudsz mit csinálni, 5km-ről még spottolni is necces, azt rá kell bízni a csapatra. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64416 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Érdeklődni szeretnék valaki megkapta-e már a PTs tavaszi hajót és emblémát ? A többi megjött zászlók kontik de úgy emlékszem máskor is később jött a T6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64417 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet igényelni a jutalmat..
worldofwarships.eu/ru/userbonus/

akkufuro írta: Érdeklődni szeretnék valaki megkapta-e már a PTs tavaszi hajót és emblémát ? A többi megjött zászlók kontik de úgy emlékszem máskor is később jött a T6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64419 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Ott pirosat kapok a többit meg igényelni se kellett egyszer beléptem a fiókba és elkezdte irni hogy mit kaptam.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.