Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 10 hónapja #64459 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

Lord írta:

marcus írta: Pedig valami mégse oké ezzel a legénység, átrakásokkal. Ha normál hajóból rakom a prémium hajóba, semmi gond, ha viszont vissza szeretném rakni, az eredeti hajóba ahonnan kivettem, nem elég a kinevezés, át is kell képezni. Ez így elég szar.


Amikor prém hajóba rakod akkor büntetlenül teheted, ha simába akkor át kell képezni. 200k kreditért félig és onnan elit kapitány xp vagy dublon. Hülyeségnek és aránytalannak tartom én is de ez van. Ne rakosgasd oda vissza. :D Vagy csináld, de csak prémium hajók között.

Nem rakosgatom ide oda, csak kihasználtam a tengeralattjárót és abban fejlesztettem a legénységet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64460 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Pedig a prémhajóban legénységképzés az kb megegyezi ka wotossal, vagyis ahogy írták itt a hajótípust nem néz a rendszer (bb kapitány dd-be, nem a legjobb skillezések miatt, de mindegy)

Tengeralattjáróba nem lockolva van a kapitány? Vagyis 19 pontos kapitánnyal kapja meg mindenki, hogy teszteljék az emberek azokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64461 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Pedig a prémhajóban legénységképzés az kb megegyezi ka wotossal, vagyis ahogy írták itt a hajótípust nem néz a rendszer (bb kapitány dd-be, nem a legjobb skillezések miatt, de mindegy)

Tengeralattjáróba nem lockolva van a kapitány? Vagyis 19 pontos kapitánnyal kapja meg mindenki, hogy teszteljék az emberek azokat.


tengeralattjárós kapitányt pedig ingyenesen lehet újraképezni amennyiszer akarod

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64465 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Igen a tengeralattjáróba kaptunk 19 pontost. Azt nem engedte, hogy elvegyem, csak tengeralattjáróba rakhatom. Nem engedi másik hajótípusba. Ezért mivel sokat játszok vele, az Amerikai tengeralattjáróba, bele raktam egy tier 2-es cirkáló legénységet fejlesztésre. De arra gondoltam lassan vissza kellene tennem, de akkor láttam nem elég csak kinevezni, hanem át is kell képezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64468 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
A tengerealattjáró kapitányok egyediek, mivel ajándékba kaptuk őket, és el lesznek véve. Éppen ezért szerintem nem lehet őket átteni más hajóba, nem váletlenül. Képzeld el minden újonc 19 pontos kapitánnyal szaladgálna tier 1-ben... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64470 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
De addig termelik a szabad kapitányi xp-t, már ha tudod használni őket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.398 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.