Csak egy gyors kérdés...

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64149 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Van külön world of tanks prémium, lehet hogy neked is az van rajta ezért nem írja a wows-nál. Ha mindkettővel játszol érdemes a standard prémiumot rárakni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64150 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt vettem :) Meg megvettem a Tirpitzet is.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja SUNDI1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64151 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés

SUNDI1968 írta: Azt vettem :) Meg megvettem a Tirpitzet is.


A Tirpitz egy remek 8as csatahajó de a tegnapi stream-ben mondták, hogy még javítani fognak rajta, mert elég nagy szórása van. Szóval csak jobb lesz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64287 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Agir---Azuma---Alaska?

Melyiket lenne érdemes választani?

Most nagyon a képembe nyomta a reklámot a játék. Gondoltam megkérdezem.

Inkább úgy kérdem, melyiknek mi az erőssége, gyengélye.

Olvasni persze tudok, meg videókat is nézni, de gondoltam megkérdem, mik a saját tapasztalatok.

Mondjuk a második csatában szembe jött velem egy Odin, így sejtem, hogy elég gyorsan bevásárolt a nép a német cirkálóból is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64288 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én alaszkára szavazok. Megbízható tankos, pontos... Azuma rosszabb mint a yoshino, és inkább azt vedd meg ne az azumát. Az agir pedig egyszerűen vérszegény...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, BacsaA, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64290 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Azumat nem éri meg, yoshinot pont azért rakták be, hogy megérős legyen az a hajó (a 4x4 torp sokat dob a dolgon), meg választató a 20km-es torp ami rossz a camoja miatt, de a 20km range sokat segít a használatában, csak ne legyen csapattárs előtted :D
Ja, Alaska a megérősebb a háromból, radar, hydro/aa booster, amcsi AP. Nekem sajna sikerült elég gyorsan meghalnom vele párszor, mikor lőnek négyen HE-vel, azal sokra nem megyek vele, igaz, máskor meg elég szépet tudtam alkotni, kell a gyakorlás még Xd
Agir régen jó lett volna, a secondary range-e elég szép volt, szórása meg graf zeppelines, szóval elég jó, csak nerfelték.... 305-ös gun gyenge, alaskan az segít h amcsi ap-ja van, németeknél ez ugye nincs, + a HE dmg érték alacsony, mert német (pen gondolom cserébe jó, e mikor dmg kellene akkor a pen nem annyira fontos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.355 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.