Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 10 hónapja #64312 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Meg tudja nekem valaki mondani, mi értelme a prémium hajóknak? A wot tankosba, ide oda pakolhatom a legénységet, ha azonosba rakom, akkor nincs büntetés a legénységre. Itt nem lehet simán átképzés nélkül belerakni. Egy másik hajónak a legénységét, az azonos hajótípusba, értem én itt a cirkálóból, a prémium cirkáló hajóba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64313 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Már hogyne lehetne.

Itt is az a Premium hajók lényege, hogy büntetés nélkül át lehessen tenni belé azonos nemzet legénységét másik hajóból.

Valamit szerintem csak félre érthettél.

Egy képet esetleg a problémáról megosztasz itt, mindjárt látjuk, mi lehet a gond.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64314 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet,hogy én értettem, félre valamit,de miért ne lehetne?
Egy bármilyen(azonos nemzetiségű)kapitányt,minden további probléma nélkül lehet prémhajóba tenni.Romboló kapitányt is prém BB-be akár.
Így húzzuk a kapitányi xp-ket.
(közben Andurin beelőzött..)sry


marcus írta: Sziasztok!
Meg tudja nekem valaki mondani, mi értelme a prémium hajóknak? A wot tankosba, ide oda pakolhatom a legénységet, ha azonosba rakom, akkor nincs büntetés a legénységre. Itt nem lehet simán átképzés nélkül belerakni. Egy másik hajónak a legénységét, az azonos hajótípusba, értem én itt a cirkálóból, a prémium cirkáló hajóba.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64315 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta: Sziasztok!
Meg tudja nekem valaki mondani, mi értelme a prémium hajóknak? A wot tankosba, ide oda pakolhatom a legénységet, ha azonosba rakom, akkor nincs büntetés a legénységre. Itt nem lehet simán átképzés nélkül belerakni. Egy másik hajónak a legénységét, az azonos hajótípusba, értem én itt a cirkálóból, a prémium cirkáló hajóba.

Tévedésben vagy! Itt sokkal jobb a prém hajó rendszer, mert a prémbe bármely hajótipus kapitányát beleteheted bünti nélkül, vagyis cirkáló kapitányt prém csatahajóba, rombikapitányt prém cirkába, IS...
Na meg az is előnyös h a max. 19 pontot elért kapitány azontúl un. szabad kapitányi tapasztalati pontokat termel, amiket bármely kapitány fejlesztésére elkölthetsz...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64317 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
A Japán tier 2-es chikuma cirkálót, át szeretném rakni az azonos típusú yübari tier 4-es hajóba. De nem hagyja chikuma tier 2 nek, hanem ki akarja nevezni a tier 4 -es hajóra. Ha a wotba átrakom, nem változik a neve, hanem marad aki volt, hacsak át nem képzem.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja marcus által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64318 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Itt ha prémium hajór raksz át kapitányt, nem kell átképezni, és megtartja a korábbi hajó specializációját. Prémiumról viszont más hajóra áttenni kapitányt kiképzéssel lehet csak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.372 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.