Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64485 Írta: Varkfet
Varkfet válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok , tuti valamit benéztem de nem jövök rá mit, meg akarom venni az Alabamát fejlesztési fában ott is van 9000 dubi -ért van 10562 dublonom rányomok de azt írja hogy technikai hiba, próbáljam meg később, már második napja. Mit csesztem el? Hely van még vagy 15, dublon is van mire nem figyeltem?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Varkfet által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64486 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem tudok belépni???????????????
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64487 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Ma osztják ki a kuponokat lehet, hogy az zavar be a rendszerbe. Most próbáltam, nekem sikerült belépni. A vétellel meg várj akkor egy fél órát, órát hátha később rendeződni fog. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64491 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Az a baj ezzel a hajós küldivel, azt nem írja mit kellene csinálni egy adott csatába. Valamelyik teljesül de a hajóépítés az nem megy, érthetetlen mi van vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64492 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Pedig írja, csak jobban meg kellene figyelni a dolgokat.

Először a kikötőben. Itt érdemes tanulmányozni, hogy milyen hajóosztállyal, melyik nemzet hajóival és hanyas szintű hajóval lehet az adott feladatot teljesíteni.



Második hely: Minden csata után, az összegzésben mutatja alul, hogy melyik küldetésekben sikerült előrehaladást elérni, vagy esetleg teljesíteni.




A hajó építő műhelynél már csak az látszik, hogy az adott fázist sikerült elérni és azért fel lehet venni a jutalmat.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, [DPH] Greendevil97, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64494 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

Andurin77 írta: Pedig írja, csak jobban meg kellene figyelni a dolgokat.

Először a kikötőben. Itt érdemes tanulmányozni, hogy milyen hajóosztállyal, melyik nemzet hajóival és hanyas szintű hajóval lehet az adott feladatot teljesíteni.



Második hely: Minden csata után, az összegzésben mutatja alul, hogy melyik küldetésekben sikerült előrehaladást elérni, vagy esetleg teljesíteni.




A hajó építő műhelynél már csak az látszik, hogy az adott fázist sikerült elérni és azért fel lehet venni a jutalmat.

Azt láttam én is, hogy haladok, de még is alap még mindig a hajó. Meg nem mindenhol írja mit kell tenned, mi a küldetés. Valahol írja, pl szerezz 250 xp egy csatában. Le van magyarosítva, Itt képen nem látsz, küldetés leírást, hogy mi a feladat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.090 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.