Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 10 hónapja #64477 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem nem olyan bonyolult dolog ez a kapitány csere-bere.

A fejleszthető hajók kapitányait tesszük át a premium hajókba. Átképzés nem kell, sőt tilos, mert visszafelé súlyos árat kell fizetni.

Szinte naponta költöznek így a kapitányaim.

T10 hajók 19 pontos kapitányait szoktam például T8 premium hajókba visszatenni. Így gyűlik a kredit, az Elite kapitány XP és haladok az adott küldetések teljesítésével is.

Persze az is jó megoldás, ha a fejlődő kapitányt tesszük bele a premiumba, míg összeszedi magát. Utána mehet vissza a saját hajójára.

Fordítva persze nem működik a dolog. Premium hajó kapitánya mindig fizetős átképzés után mehet csak büntetlenül a fejlesztős hajó fedélzetére, de ez így van jól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64479 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Vagy pedig egyszerűen a felgyűlt szabad kapitányi xp-vel megtámogatjuk a fejlődő parancsnokot... Pl én új DD kapitányt ugy nem engedek vizbe csusszanni h nincs legalább 10 pontja az álcáiig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64481 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hali
Skacok a hajógyári küldiknél 1750 dublonokat kér hogy tovább engedjen, Hányszor kell fizetni ? , már csak hogy tudjam mennyit rendeljek,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64482 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés

SUNDI1968 írta: Hali
Skacok a hajógyári küldiknél 1750 dublonokat kér hogy tovább engedjen, Hányszor kell fizetni ? , már csak hogy tudjam mennyit rendeljek,


Minden fázis 1750 de ha csinálod a küldetéseket hétről hétre akkor 18 fázisig el lehet jutni ingyen is, és csak az utolsó kettőért kell fizetni. (1750+1750). Farmolós küldik vannak, idő bőven van rá és nem egy nagy durranás. Én a helyedben megvárnám de kinek mi ugye. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64483 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszi csinálom a napi küldiket persze, úgy néz ki itt ragadok a hajónál:), pedig csak elvileg beugrottam 1-2 csatára lol, Jó a game de ha mindig vissza megyek tankozni, ami a koszon kivűl rám ragad nagy nehezen , el is felejtem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64484 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát ne menj vissza .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.405 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.