Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 9 hónapja #1226 Írta: EddieCivic4g
EddieCivic4g válaszolt a következő témában: Kérdés

Próbálok, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy kéne. Valahogy a lövéseknek semmi közük a célkereszthez. Sem egymáshoz. Össze-vissza száll minden, ugyanoda célozva egyszer túlmegy, egyszer túl rövid. 72 lövés, 6 találat, 3638 sebzés Kawachival. Szerintem ennél kevesebbet már szándékosan sem lehetne összehozni...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1227 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés

EddieCivic4g írta:


Próbálok, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy kéne. Valahogy a lövéseknek semmi közük a célkereszthez. Sem egymáshoz. Össze-vissza száll minden, ugyanoda célozva egyszer túlmegy, egyszer túl rövid. 72 lövés, 6 találat, 3638 sebzés Kawachival. Szerintem ennél kevesebbet már szándékosan sem lehetne összehozni...



Csatahajóval AP-t lőj, ne HE-t. Azt vettem észre én is, hogy mintha a japán csatahajók pontatlanabbak lennének, pedig ez amerikai szokás volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1228 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Pedig jól mondja az előttem szóló. Bizony itt kicsit másként kell célozni és azt meg kell tanulni. Jó darabig senkinek nem ment a dolog. Egyszer csak rá érzel majd a dologra.

Az a célkereszt meg kifejezetten sokat segít a célzásban.


Közben rájöttem, minek a felderítő repülőgép a csatahajókhoz. Eddig nem így működött. Most viszont meglepve tapasztaltam az előnyét. sajnos csak nagyon rövid ideig van fenn, de nagyon megéri a megfelelő pillanatban felküldeni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1238 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Jaja. (bár odáig még nem jutottam) Eddigi: Lássuk ki van a domb mögött-ről szépen elvitték... De majd a tapasztalat megmutatja :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1239 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés
Van gyakorló, azt mondom, hogy ott kéne kezdeni, ha valaki talál olyat aki szívesen segít. Nem tudom, hogy mennyire megy a WoWs-os TS, de szerintem a rutinosabbak -amennyiben nem sajnálják az időt- segíthetnek, mert mióta nyílt azóta tényleg óriási a káosz és egyre jobban WoT-os a win rate és a csata végső állása is attól függően melyik csapatban van a több CBT-s. Minden kezdet nehéz...

Welcome to Open Beta
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1244 Írta: Levis
Levis válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna, hogy lesz német ág is a WOW-ban vagy csak ez a négy ami jelenleg is van?
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Levis által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.410 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.