Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 9 hónapja #1214 Írta: tibi144
tibi144 válaszolt a következő témában: Kérdés
Udv!
A wot accal is lehte reggelni?Elég ha letoltom,bejelentkezek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1215 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem működött vele, csak figyelj az email címre, mert ott valamiért nem veszi normálisan a @-t. Legjobb a Ctrl+c Ctrl+v.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Kisokka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1218 Írta: EddieCivic4g
EddieCivic4g válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt milyen képzettséggel, modullal, akármivel lehet elérni, hogy legalább nagyjából együtt maradjanak a lövedékek? St.Louis sortűz 7 ágyúval 6 km-re, egyetlen 1 lövedék talált, a többi alá-fölé-elé-mögé. Visszalőtt 5öt, abból 4 talált. 2 napja kezdtem hajókázni, eddig tetszik, csak a célzás mechanikájára nem tudok rájönni. Esetleg valami oktatóanyag a témában?

Még a mai 5ből 5 vereség miatt sincs pofám dühöngeni, mert ugye 100 lövésből átlag 10-15 találattal nem én vagyok a csapat erőssége :oops: :oops:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja EddieCivic4g által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1219 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés

EddieCivic4g írta: Azt milyen képzettséggel, modullal, akármivel lehet elérni, hogy legalább nagyjából együtt maradjanak a lövedékek? St.Louis sortűz 7 ágyúval 6 km-re, egyetlen 1 lövedék talált, a többi alá-fölé-elé-mögé. Visszalőtt 5öt, abból 4 talált. 2 napja kezdtem hajókázni, eddig tetszik, csak a célzás mechanikájára nem tudok rájönni. Esetleg valami oktatóanyag a témában?

Még a mai 5ből 5 vereség miatt sincs pofám dühöngeni, mert ugye 100 lövésből átlag 10-15 találattal nem én vagyok a csapat erőssége :oops: :oops:


St. Louis? Imádtam, kár, hogy alacsony tier, megtartottam volna :(



Egyesével, sorozatba lőttem őket, így is 50% alatt a találat, ez sajnos ilyen. Ki kell számolni kb. hol lesz a hajó mire odaér a lövedék, ezt ki kell tapasztalni. Segít az, hogy látod mennyi időt tölt a levegőben és a célkereszten a rovátkák. Első lövéssel mérd be aztán mehet a sorozat...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja HUN_Bear által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1223 Írta: EddieCivic4g
EddieCivic4g válaszolt a következő témában: Kérdés




Nekem ennyire megy. Próbáltam, hogy egyet lövök, ha talál, akkor a többit ugyanoda. De nem áll össze, össze-vissza szállnak a lövedékek. Tegnap este már elég jól ment, 30% körüli találati aránnyal, ma ugyanúgy csinálok mindent, és ahogy a képek mutatják...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1224 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés

EddieCivic4g írta:





Nekem ennyire megy. Próbáltam, hogy egyet lövök, ha talál, akkor a többit ugyanoda. De nem áll össze, össze-vissza szállnak a lövedékek. Tegnap este már elég jól ment, 30% körüli találati aránnyal, ma ugyanúgy csinálok mindent, és ahogy a képek mutatják...


Ahogy Lenin mondta: Учиться, учиться, учиться (Tanulni, tanulni, tanulni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.398 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.