Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 10 hónapja #1247 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Kérdés
Lesz majd igen, elvileg a brit után. A zsebcsatahajók egy része (Bismarck) pedig nyilván prémiumként jön majd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1250 Írta: Wizard71
Wizard71 válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv mindenkinek!Nem tudom hova irjak igy hát itt kérdezek!A játékban egyik naprol a másikra,nem jelenik meg csatamodban a kurzornyil a ctrl megnyomása után!Nem tudok jelölni a minimapon,se rátenni a nyilat semmire mert nem jelenik meg!A beállitásokat is visszaállitottam már Default-ra.Mit tudnák tenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1251 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

Wizard71 írta: Üdv mindenkinek!Nem tudom hova irjak igy hát itt kérdezek!A játékban egyik naprol a másikra,nem jelenik meg csatamodban a kurzornyil a ctrl megnyomása után!Nem tudok jelölni a minimapon,se rátenni a nyilat semmire mert nem jelenik meg!A beállitásokat is visszaállitottam már Default-ra.Mit tudnák tenni?


Alt Gr-t próbáltad? Csak azért kérdezem, mert ahogy nézem, azt Ctrl-nek is veszi a játék(elég röhejes, de ez van).
Néha nekem se akarja elsőre beadni a Ctrl-t, valamiért bugos ez a része.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Wizard71

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #1253 Írta: Wizard71
Wizard71 válaszolt a következő témában: Kérdés
igen probáltam de se hogy se tudom elövarázsolni!Ráadásul ha megváltoztatom a gomb kiosztásokat,azokat a következö bejelenkezéskor elfelejti,és visszaáll alapra minden!Telepitsem ujra?
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja Wizard71 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #1256 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

Wizard71 írta: igen probáltam de se hogy se tudom elövarázsolni!Ráadásul ha megváltoztatom a gomb kiosztásokat,azokat a következö bejelenkezéskor elfelejti,és visszaáll alapra minden!Telepitsem ujra?


Modokat nem használsz?

Még a WoT-nál emlékszem egy preferences.xml törlésre, ilyenkor a következő indításnál alapra állít mindent. Szóval ablakos módban fog elindulni, be kell írni az emailcímet, jelszót, mintha most raktad volna fel tisztán(a beállításokat nézve). Próbáld meg, hátha, de azért csinálj róla egy biztonsági mentést(de elvileg nem kell, mert új pref. xml-t csinál).

Szerk.: arra sem árt figyelni, hogy ilyenkor visszaáll az alap botok elleni csatára, most megízleltem hogy kell elpazarolni egy zászlót :woohoo:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja Kisokka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1260 Írta: Wizard71
Wizard71 válaszolt a következő témában: Kérdés
sajnos nem segitet!De azért köszönöm a segitséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.364 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.