Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 10 hónapja #1311 Írta: Majin
Majin válaszolt a következő témában: Kérdés
Csáó! Keresgéltem, hogy van-e hivatalos információ arról, mi lesz a beta után az accountokkal, de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban. Nullázódik-e minden, lesz-e jutalomhajó, stat nullázódik, rang megmarad? Erről lehet tudni bármit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1312 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

Majin írta: Csáó! Keresgéltem, hogy van-e hivatalos információ arról, mi lesz a beta után az accountokkal, de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban. Nullázódik-e minden, lesz-e jutalomhajó, stat nullázódik, rang megmarad? Erről lehet tudni bármit?


Ahogy néztem, az alpha tesztereknek is jutott hajó, a CBT-ereknek is, mi nyílt emberek valószínűleg kapunk egy piros hangszórót vállveregetés kíséretében, de a nullázás jó kérdés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1313 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Idézet a Főoldalon lévő Hírekből: "A mai napon hivatalosan is OBT (nyíl béta) állapotba került a játék, illetve ismételten megerősítették, hogy nem lesz már több nullázás (wipe)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1314 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

Trucker39 írta: Idézet a Főoldalon lévő Hírekből: "A mai napon hivatalosan is OBT (nyíl béta) állapotba került a játék, illetve ismételten megerősítették, hogy nem lesz már több nullázás (wipe)."


Meglepő hír, mert tegnap még nem ez volt ott ugyanabban a hírben.
De legalább ezt is tudjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1316 Írta: Majin
Majin válaszolt a következő témában: Kérdés
Először is elnézést a figyelmetlenségemért. Másodszor pedig... aztamindenit. Valamiért biztos voltam benne, hogy OBT után is jön a nullázás, nem is nagyon figyelgettem mire költöm a pénzt, XP-t, úgyhogy ezt rendesen megszívtam. Furcsa, mert ugye csak 2 nemzet van a játékban, ugyhogy az ember nem is tudja másra költeni az XP-t, csak a meglévő hajókra, holott simán lehet, hogy inkább Szovjet vagy Brit vonalon menne. Kicsit kellemetlenül érint most ez a dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1317 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Úgy is lesz majd rá pánzed... (ha az ingame-ről beszélünk :dry: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.354 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.