Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 9 hónapja #1143 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Persze. Ez már a kezdetektől meglévő hiba. Előbb-utóbb mindenki rájön arra, hogy máshonnan bemásolja az email címét és probléma már le is van tudva.

Nevezzük alacsony szintű IQ szűrőnek. Akinek már ez is problémát okoz, annyival kevesebb Vér Pistike kerül a játékba. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1144 Írta: GunnersHun
GunnersHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem inkább fejlesztői IQ mutató! :evil: :whistle: :P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1145 Írta: Hunter9956
Hunter9956 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok

Lőszerből melyiket érdemes használni?Melyik a hatékonyabb?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1147 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Gyakorlatilag mindegyik félét érdemes használni, de van aki egyikre, van aki másikra esküszik jobban.

Néhány ökölszabályt azért érdemes betartani.

Nagy hajóval (csatahajó) nagy hajóra messzire én AP-t használok. Közelre viszont HE-t érdemes tölteni, mert az övpáncélt nehéz jól eltalálni és átütni.
Nagy hajóval minden más csónakra HE-t, kivéve mikor úgy döntök, hogy megpróbálok távolról Citadel-t lőni cirkálónak. Ha be jön, akkor van nagy meglepetés a túloldalon és pánikszerű forgolódás.
Közepes hajóval nagy hajóra én csak HE-t lövök. Modul sebzés és tűz okozás miatt.
Közepes hajóval minden másra szintén csak HE lőszert.
Kis hajóval kis hajóra HE lőszer, minden másra felesleges lődözni, maximum csak akkor nem, ha már az ellenfélnek ... csak a szakácsa van életben (1 HP), mert akkor had szóljon.
Kis hajóval minden másra... torpedó, torpedó és még egy kis torpedó.
Ez alól kivétel a hordozó, mert arra torpedó és lő távban azonnal HE, abból is minél több, mert amíg ég a hordozó nincs le és felszállás. Ezt az igen pozitív fejleményt (tűz) érdemes minél tovább fenntartani, addig is kivonva a hordozót a csatából.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GunnersHun, Hunter9956

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1148 Írta: GunnersHun
GunnersHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor jól tettem, hogy tier 2-ben mindenre HE-vel lövöldöztem tegnap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1150 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Még egy jó tanács esetleg.

Teljes sortüzet nagyon de nagyon ritkán használok.

Cirkálóknál majdnem mindegy a dolog, de mivel szemből is gyorsan visszalőnek, azért itt sem teljesen mindegy.

Gondolom, mindenki tudja, hogy nem a lövések száma dönti el a párbajt, hanem a találatoké.

Első toronyból tüzet nyitok, figyelem a becsapódás helyét (mélységben is természetesen) módosítok, újra egyes tűz, találat esetén folyamatos tűz.

Különösen érdemes erre figyelni lassú töltésű csatahajók esetében. Ha elkapkodjuk a sortüzet, fél percig csak nézelődünk és közben szét lőnek.

Csatahajónál is fontos a folyamatos tűz. Én legalábbis így csinálom. Tornyonként lövök, gondos célzást és célhelyesbítést követően. Ezzel a módszerrel mire a leghátsó torony is tüzel, gyakorlatilag az első már be is töltött.

Sokan a teljes sortűzre esküsznek, mivel én nem vagyok túl jó lövész és aim bot-t sem kívánok használni, így inkább a tornyonkénti tüzelést alkalmazom.

Természetesen kell egy jó célzó MOD. Vannak most már nagyon szépek is meg csicsásak is. Olyat érdemes választani, ami tényleg segíti a célzást, de legfőképpen az előretartás számolását.

Aslain MOD csomagot ajánlanám mindenkinek. Magam is használom egy jó ideje. Sok mindent be lehet benne kapcsolni, ami amúgy ALt gomb lenyomásával aktiválódna csak.

Tűzvezető rendszer célkeresztjének meg én ezt választottam. A térbeli célzást jól segíti és szépen lehet kalkulálni az előretartást.

Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.