ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #12603 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Még pelyhes Tier II-III koromban a szokásos elsüllyedésem után álltam rá egy Kolbergre (akkor még nem voltak német cirkálóim) és gyönyörködve figyeltem, ahogy sorozatlövésekkel aprítja az ellent. Bármennyire is zoomoltam, a csodás ágyúhangok közben nem sikerült közelről torkolattüzet látnom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12669 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
211 gyújtás. Kényelmes tempóval mindjárt meglesz, pár nap. Sebzés utána csak könnyebb lesz, hisz van 3 bb-m (hiszem azt, rng? :D )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12676 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Grievous írta: 211 gyújtás. Kényelmes tempóval mindjárt meglesz, pár nap. Sebzés utána csak könnyebb lesz, hisz van 3 bb-m (hiszem azt, rng? :D )


Nyugi a szopatás majd 290 gyújtásnál jön, akkor valahogy semmi sem akar gyulladni, valamint az utolsó pár 10K dmg is nehezen akar összejönni. Nálam ez volt, ...
ezt neked .1. WG RNG .1. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12686 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
1 millát már sebeztem Kongouért, 4 kényelmes nap alatt meglett kb.
A gyújtást már az indulástól érzem. igazából nem is tudom már hol kéne eltalálnom, hogy gyulladjon. Wotban nem nehéz ezt kitalálni, vagy motort kell lőni, vagy a tartályt, wowsban ugye máshogy van a modul kialakítás :)

Amúgy kicsit vicc, hogy egyik meccsen maa Myokoval sikerült 14 gyújtást csinálni, míg a másik kettővel (cleve és nürn, avagy a gyorstüzelők) nem, a némettel 2-7 jött össze csak, nagy nehezen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #12688 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Elvben at elejét és a hatulját kell eltalálni és nem vizvonalban hanem a fedélzet vonalában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12693 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Úgy lődd, hogy a fedélzet elemeit találd el, az oldala fém az nem fog égni :). Minden hajó 4 blokkra van osztva ilyen szempontból, és ha az egyik ég, akkor ugyanazon a hajón keress egy másik blokkot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.