ARPEGGIO küldetések

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #12931 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések







szegény "csirke" anyit kapot csoda hogy eddig huzta copy.com/r684uLpJPwiyRqgU Szerintem a Nagato még mindig azon gondolkodik miért nem ö az xp eésö
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12932 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Első csatám vele. Persze vesztettünk. A csapattársaknak már a navigáció is meghaladta a képességeit, de hát ez van.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #13140 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Nálam, ha a rendszer is úgy akarja, akkor ma meglesz, csak 300k-t kell sebezni (tegnap 7 meccs alatt sikerült csak 430k-t, sajna Nagatoval csak 5x kb 50k sebzés sikerült :S )

Ugyan nem Arp-os, de ha már itt gyöngyöztünk, 5 milla összejött. 200k credit, mindenki nyissa ki :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #13143 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Köszi az infot :)
Meglepve vettem észre, hogy már 159 gyöngyöm van.. Ha jól emlékszem, akkor hétfőn lenullázzák és újból meglehet csinálni ezeket.. Vagy rosszul és más feladatok lesznek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #13145 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Nem hiszem hogy 0-ázák mert 260-tol automatikusan jár a hajo.Nekem 174 van

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #13146 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Get200 írta: Köszi az infot :)
Meglepve vettem észre, hogy már 159 gyöngyöm van.. Ha jól emlékszem, akkor hétfőn lenullázzák és újból meglehet csinálni ezeket.. Vagy rosszul és más feladatok lesznek?


Nem nullázzák, de azt hiszem talán mától indítják újra a heti küldetéseket. De a gyöngyöd növekszik egészen a projekt végéig.
Ha jól emlékszem, eredetileg úgy volt, hogy 10 milánál a 150-et elértek között lesz kisorsolva 2000 db Kamikaze-R. Aztán gondolom felháborodás hatására kiegészítették azzal, hogy aki 260-at összegyűjt, az sorsolás nélkül megkapja. :)

Nekem nem tudom a 260 meglesz-e, de mindenképp érdemes volt eddig is a zászlók, szorzók, pénz miatt csinálni, még ha az ember nem is kapja meg végül a rombolót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.