ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #12572 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Grievous írta: (77 gyöngyöm van)

Akkor már őszintén necces, ha a weekly-ből is hiányod volt múlt héten... 122 lehet meg a csak mult heti-első hetiekből... ezzel a héttel meg 179. De tényleg kérdés melyik jön el hamarabb a 260/ maxoló fő, vagy a 10mill.. és akkor mit kap aki elért mindentamit lehetett, de 260-at nem...?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12573 Írta: gstark
gstark válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Na végre, csak meglett a 30 romboló. :) Nürnberg-Aoba-Cleveland hármas nagyon hatékony volt, felváltva viszonylag hamar meglett a rombolók második fele. Az utolsó hármat egy csatában sikerült elcsípni a Nürnberggel. :) Ehhez képest a 300 gyújtás gyerekjáték lesz. Kezdésnek össze is jött 8, az Independence carrier jó választás lehet, ha valaki kedveli a hordozókat, 2 bomber és egy 1 torpedó raj fejlesztést érdemes megcsinálni hozzá.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja gstark által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12575 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Valahogy így kellene állnia a dolognak.




A gyújtogatás meg elég lassan halad. Tegnap meg ma ennyit sikerült összehozni.



Többnyire az a gond, hogy mindegy milyen hajóval megyek be, a csapat nagy része két szinttel magasabban van. Próbáltam hordozókkal (2T6), próbáltam cirkálókkal (2T6,1T7), próbáltam még csatahajókkal is (1T6,1T7). A végeredmény nem sokat változott. A nagyobb hajók gyorsan lelövik a bombázókat, kiszedik a cirkálókat, a csatahajó meg ha HE-vel lő, egyedül marad, mert a többiek elvéreznek körülötte. Szerencsére van még idő befejezni a második fázist. A harmadik aggaszt, mert eladtam a sebzés király New Mexico-t. A Colorado, meg egy hajítófát sem ér.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12579 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Én csak pár napja kezdtem el a Project R-et, mert rájöttem, mégis jó lenne egy Kamikaze a Gnevny-el fennálló egyre erősödő barátságom után :)

300 tűz azt hittem, gyorsabban megy. Lehet, hogy ezt kicsit visszavették? Én több tűzre emlékszem régről. 8-10 a legtöbb, ami összejön, szóval lesz néhány csata. Egyébként idő van rá, szóval lehet, hogy nem érdemes emiatt csak HE-vel lőni, mert annak meg a team látja kárát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12587 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Get200 írta:

PzPuma írta:

Grievous írta: Amúgy valaki észrevette már, hogy mintha Arp Kongou jobban füstölne a kéménye? Textúra tömörítőt használok, de annyira sötét és nagy füst jön belőle, egyik csatában találkoztam egy sima Kongouval, de annak alig láttam valamit.

Igen, a két ARP hajó kéménye textúra tömörítő nélkül is jobban füstöl. ;) :)


VW diesel.. :)


Az ARP hajóknál nem csak a hajó festése más, de a kémény füst is más effektet kapott.
(Ezen kívül van még valami különbség, de arra nem emlékszem pontosan, Talán az ágyúk torkolati tüze…)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12594 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Torkolati tűzet zoomban nem látjuk, mily szerencse :D

Heti küldik megvoltak múlthéten, a cirkáló győzelem meglett tegnapelőtt. BB lassan kész. Sajna a t2-t5 közti kill szerzések nálam lőttek, nincs helyem, kivéve, ha eladom a 2 ingyen prém hajót.


Én még csak 180 környékén tartok. Annyira sok csatát nem megyek naponta (1 bb indulásnak, majd pár ca kör, max 8 meccset), de néha nem akarja a gyújtást megadni a rendszer, pedig lövöm a hajó felső részét (felépítményt és a fedélzetet)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.