ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #12161 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Akkor ez is tipikusan az a küldetés amikor benzineskannával akar az ember gyújtogatni de közben dohányzik.. jessz :D

Mint megannyi modnak az XVM-nek is meglenne az előnye ha mindenki úgy használná ahogy kéne. Pont azért amit VonKurz is említ. Ha jön velem egy csatahajó akkor azért nem árt tudni, hogy segít és végigtoljuk az oldalt vagy az első sorozat után elmenekül..

Léteznek már klánok? Egyre többször látok hirdetéseket a csata elején.. Magyar van-é? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12163 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Nem lehet még Flottát alakítani a játékban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12167 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Trucker39 írta: Nem lehet még Flottát alakítani a játékban.


valószinűnek tartom, hogy majd itt is lesz CW, de ehhez nagyon kevés tizes van, a tizes hajók alapján még egy év is kevés sztem a CW-hez, pláne ha azzal is foglalkoznak, hogy goldot lehet nyerni.
ha goldot lehet nyerni, akkor kevesebb jon be Euroert, tiszta sor...

wotban sztem eleve kevesen toljak a CW-t komolyan, az osszes játékos töredéke jut csak "ingyen" goldhoz.


a kevés tizes amugy nem indokolja, hogy ne legyen tier6, vagy tier8 flottacsata,ugyanakkor ott is feltétel a sok játékos, és minél tobb játékost vesznek ki ranked csatára, ott is szelektálva tobb "bajnoksag" van ugye, 25-30k jatekossal nemtom erdemes-e megcsinalni...

talan fontosabb nekik most hogy tobb nemzet legyen, tobb jatszhato hajo,ezzel ha novexik a jatekosszam, akkor talán...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12460 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Nos, azért lehetne mellette választható megjelenés, ez így elég bu..z...is :sick: de amúgy szépen muzsikál. Viszont azon a téren gondba vagyok, hogy levegyem e róla a célzáspontosítást és a légvédelmet erősítsem.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12467 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Választani nem, de letölteni lehet hozzá normális festést. Ahogy meglett a Kongo, le is töltöttem a csomagot és telepítettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12469 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Trucker39 írta: Választani nem, de letölteni lehet hozzá normális festést. Ahogy meglett a Kongo, le is töltöttem a csomagot és telepítettem.


ne már, ezek direkt csinálták ilyen színűre, te meg elrontod ? :D

egyébként a Kongo még hagyján, de a Myoko tényleg elég hmmm, szivárványosra sikerült...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.