Amerikai csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #48527 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

chapo990 írta:

Storm írta: Szerver laggra tippelek én is, mert a hajó orrába csak overpen mehet oldalról.


Főleg amcsi bb orrába, ahol elvileg egy darab páncél se nagyon van XD
Más: Mit is mondtál, meddig él a 35xp/gold akció? jan2? azon belül tudni pontosan? (nem is értem, ott miért nem írják az akció időtartamát, mint pl a hajóknál)

Tier 8-tól a BBknek 32mm a hajó orra, szóval nem gyengébb, mint a többi. A citadella eleje már más téma.

Január 2 reggel 6-ig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48528 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Vagy nem lehet, hogy egy olyan lövedék okozta, amelyet nem láttál? Nem tudom, hogy merre nézett a kamera. Én arra tippeltem, hogy az orr felé, de ha nem, akkor ez is feltehetően a szerver lag. Ha pedig külső nézetben voltál, teljesen, akkor a hajó is kitakarhatta a problémás lövedéket. De most csak kombinálok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48529 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A lényeg az h biztosan van rá magyarázat :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49140 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Srácok, az NC-vel hogy kellene játszani? Ahogy tapasztalom, nem közelharci gépállat, mert a hab teste könnyű préda még cirkáknak is, de nem is borderline fighter, mert az ágyúkat elég pontatlanoknak tartom, illetve mintha a gránátok is lassúak lennének. Talán olyan Gnei-féle nagyra nőtt nehézcirkaként kellene használni? Az átlagsebzésem meg az átlag xp-m monoton nő, de valahogy nem sikerült megbarátkoznom vele. Eddig ezen a bb ágon a NM állt legjobban kézre és azzal élveztem legjobban a csatákat.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49141 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Igazából keresel egy pontot a pályán ahol nem tudnak oldalba lőni (10-15 km-re az ellenségtől), beállsz velük szembe és csak felfogod a lövéseket (nameg persze osztod). NC-nek nincs süllyesztett citadellája ezért a minimap lesz a legjobb barátod, amire nagyon figyelni kell. Lassú a lövedéke igen, de cserébe olyan az íve, hogy néhány sziget felett el tudsz úgy lőni, hogy nemtudnak visszalőni, és mivel magasan szállnak, ezért német BBnek gyakrabban lősz citadellát 15 km felett, mint más BBvel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49143 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
NC-nek, Iowanak meg gondolom Montananak is olyan az AP HE lövedék sebessége, hog a HE repül valami 900-1000 m/s-mal, míg az AP valami 800 m/s körül, amiben biztos van logika, csak nekem furcsa, ilt a többi nemzet bb-inél még viszonylag azonosak a sebességek (pl Bismarck lövedékei ezressel repül mindkettő, Amaginál meg HE ezerrel, az AP meg 960-nal, ami nem sok eltérés). Jó, az olasz Cesare-nél kell megszoknom azt a 760m/s sebességet, mert sokszor misselek amiatt Xd

Annyiban jó az NC, Iowa, hogy ha kisebb tierű CV küldi rád a repülőit, akkor nem sok marad, habár csak akkor kaphatsz ilyen esetet, ha hülye a CV, vagy nincs más választása. Azonos tierű cv gépeit is szedi, de én nagy mészárlást nem tapasztaltam (shoukaku 6 raja eltünik pár sec alatt, ilyenre gondolok), magasabb tierű gépeknél meg gondok vannak (Hakuryuu 3 torp, 3 dive és 3 vadász raja az fincsi...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.